Autor Zpráva
J4cker
Profil
Řádek tabulky má změnit barvu po najetí

zde jsem našel jstejný problém, ale nakonec fungoval, mě bohužel nejede.

http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=3&topic=94 74&page=-1#5

<tr onmouseover=\"javascript:style.background='red'\" onmouseout=\"javascript:style.background='green'\">

toto mám v tabulce a do php souboru. Pořád mi to píše chyba ; nebo ,
BaTeCzKo
Profil
Pořád mi to píše chyba ; nebo ,

Popiš chybu konkrétněji; v uvozovkách (\" a ') nikde chybu nevidím. Je klidně dost možné, že je chybu úplně někde jinde. :)
TooFew
Profil
<?php
echo "<tr onmouseover=\"this.style.backgroundColor='red'\" onmouseout=\"this.style.backgroundColor='green'\">";
?>

Jestli to správně chápu, je to v PHP scriptu. Pokud ne, tak jenom

<tr onmouseover="this.style.backgroundColor='red'" onmouseout="this.style.backgroundColor='green'">
J4cker
Profil
Parse error: parse error, unexpected T_STRING, expecting ',' or ';' in /home/free/ic.cz/c/cajedw1/root/www/mobil/tabulka.php on line 5
J4cker
Profil
soubor
--------------

<?php

echo '
<table border="1" cellpadding="0" cellspacing="0" width="207" height="82">
<tr onmouseover=\"this.style.backgroundColor='red'\" onmouseout=\"this.style.backgroundColor='green'\">
<td width="207" height="38">&nbsp;</td>
</tr>
<tr onmouseover=\"this.style.backgroundColor='red'\" onmouseout=\"this.style.backgroundColor='green'\">
<td width="207" height="40">&nbsp;</td>
</tr>
</table>

';


?>
J4cker
Profil
doufám, že nemám chybu v něm
koudi
Profil
J4cker
Proč escapuješ uvozovky, když u echa máš jen jednoduchý?
J4cker
Profil
protože to v článku psali ale jednoduché nemohu použít v celém tom řádku tr

nechcete mi to někdo napsat iod <table><tr><td>...
koudi
Profil
V jakym článku? Tos asi blbě pochopil. Když u echa (a i jiných věcí) používáš ' tak potom nemusíš " escapovat. Vždyť se podivej, u parametů table to nemáš, u onmouseover jo.
J4cker
Profil
článek zde

http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=3&topic=94 74&page=-1#5

a když to oddělám tak to taky nejde
J4cker
Profil
eddělal jsem escape a zbylo

<?php
echo '
<table>

<tr onmouseover="javascript:style.backgroundColor='red'" onmouseout="javascript:style.backgroundColor='green'">
<td>text</td>
</tr>



</table>
';
?>
DJ Miky
Profil
J4cker
No ale zase musíš escapovat apostrofy, když je používáš v echu...
J4cker
Profil
ok mi to nedopalovalo s tim escapovanim uz to mam vyresene díky za pomoc a trpělivost všem už to mám vyřešené!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0