Autor Zpráva
radiomagor
Profil
Jak mám udělat na mé stránce webhosting + registrování domén? ta doména by byla www.radiomagor.wz.cz/uživatelské_jméno a hosting by byl 10 MB. jak to mám udělat? Poraďte mi prosím díky.
BaTeCzKo
Profil
radiomagor
Nijak. Jedině pro to naprogramovat nějaký systém např. v php. Ale to mi přijde těžko realizovatelné a zbytečné.
radiomagor
Profil
BaTeCzKo
Díky za odpověď. Kdo by se nabídl na naprogramování? Můžete se hlásit na ICQ 277083269! A co za to? Co si řeknete...
Hugo
Profil
No, php na toto není moc vhodný jazyk. Pokud chceš jen jednoduchý a malý hosting, tak ani není třeba moc programovat. Ale chce to aspoň mírně pokročilé znalosti o správě serveru.
tiso
Profil
Takých nadšencov a optimistov už bolo... Vykašli sa na to... Nemáš ani potrebné vedomosti, tak to bude katastrofa..
Anonymní
Profil *
vlastni hosting na wz? LOOOOL =DDDD
Anonymní
Profil *
vlastnim serveru... registrace domen... srry, ale fakt RROOFFLL! jen doufam ze je to recese. byt to mysleno vazne, asi me fakt trefi.
DJ Miky
Profil
radiomagor
Nemá smysl dělat hostingový server na freehostingu, ještě k tomu maximálně pro pět lidí, s blbou adresou,...
Qwett
Profil *
lepsi je si koupit nejaky placeny hosting a poskytovat pak sam domeny(3 radu) a adresare.... tak to mam ja
Lukasisko
Profil *
no já myslel, že to je apríl, dělat hosting na WEBZDARMA :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0