Autor Zpráva
SebaTM
Profil *
Jsem v koncich... Potrebuju udelat stranky tak, ze kdyz na ne prijdu, tak zacne hrat v prehravaci (na strankach) nahodna stopa a kdyz prehravani skonci, zacala hrat dalsi nahodna pisnicka a tak porad dokola.. nevim jak na to, prosim nevi nekdo??? (odpovedi prosim na sebaswebtm@yahoo.com, protoze tohle neni jedine forum, kde se na to ptam:)) , predem diky.
DJ Miky
Profil
SebaTM
Nedělej stránky, na kterých něco hraje.

(nesnáším posílání mailů)
Radek Žitný klarinetista
Profil
Zdravím,
vím, že jste tady většina odpůrci používání hudby na webu,ale přeci jen se zeptám. Poradí mi někdo, jak lze zřetězit v záhlaví stránky pomocí tagu bgsound[b][/b] více souborů?
Zatím mi tam hraje jen jeden soubor mp3 a chtěl bych aby jich hrálo třeba deset postupně za sebou. Jak se toto provede html zápisem?

Díky předem za radu.

S pozdravem všem webmasterům Radek
habendorf
Profil
Jak se toto provede html zápisem?

Asi nijak. Buď z toho uděláš jeden soubor (nesmysl), nebo snad možná nějak skriptovat, ale moc nevím jak.
BTW - stejně na to není spoleh, mě se třeba mp3 na stránkách nepřehrávají, ale nabízejí ke stažení.
habendorf
Profil
Ještě něco - soudě podle nicku zkrátka chceš umístit na web nějaké svoje nahrávky. To je v pořádku, OK. Ale dej je tam na stažení, ne jako ozvučení stránky. Koho opravdu zajímají, ten si je stáhne. Koho nezajímají, toho nena**reš hned po vstupu na stránku.
habendorf
Profil
No a takhle to pak dopadá při zakládání duplicit :o(
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=3&topic=31 647
krteczek
Profil
trošku jsem hledal, není to přímo muzika na pozadí, ale jukebox
Pokud chceš nabídnout možnost přehrávání muziky přímo ze svého webu bez nutnosti stažení, s možností zastavení/posunutína další/předchozí skladbu, koukni se na:
http://www.coffeecup.com/web-jukebox/

ale jak je to s licencí na tento softík fakt netuším... anglicky neumím...
krteczek

Dodatek: Licence je trial 30 dnů, nebo zakoupení 34$.
Vachy
Profil *
ten Jukebox na tom Coffee....nefunguje...repekt. mi nefunguje jedna písnička jinak mi to jde...neví někdo co s tim?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0