Autor Zpráva
Jajda
Profil *
Potřeboval bych poradit jestli jde a jak to, abych na jedné stránce měl formulář který vyplním a na jiné stránce se mi tyto informace zobrazí například v jiném formuláři.
Př.
Na stránce prvni.html je formulář, kde máte vyplnit jméno a já bych chtěl aby se toto jméno vypsalo na stránce druha.html

Moc děkuji za jakékoliv rady a nápady
Hugo
Profil
Jajda

Bud pomoci sessions nebo si ty data z prvniho formulare ulozis do db s priznakem, ze jeste neni vse vyplneno atd.
Plaváček
Profil
Nejlíp podle tohoto návodu http://www.jakpsatweb.cz/php/moznosti-php.html
WanTo
Profil
Hugo
Proč tak složitě?

Já bych prostě odeslal POST formulář (GET ne, protože může být hodně dat) a na druhé stránce bych data vypsal pomocí echo $_POST["neco"];.
Hugo
Profil
WanTo

Jojo, tak to samozřejmě jde taky, ale pokud uživateli spadne comp, tak přijde o vše co vyplnil, proto osobně preferuji průběžné ukládání jednotlivých formulářů v db.
WanTo
Profil
Hugo
Ještě se mi nestalo, aby mi při vyplňování HTML formuláře spadl komp :-) Ale řekněme, že to je možné.
Hugo
Profil
WanTo

Mě taky ne, ale já nedělám weby pro sebe. Pokud máš formulář, který se skládá z více částí, tak musíš počítat s tím, že si uživatel zajde na kafčo apod. A pokud zadavatel přímo požaduje, aby se data uchovávala průběžně, tak není na výběr. Navíc ta práce není zas tak velká.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0