Autor Zpráva
euka
Profil *
ahoj lidicky,

chtela bych udelat hezkou webovou stranku, uz jsem zjistila, ze to, co se mi libi se zrejme jmenuje CSS, ovsem netusim, co to je:( muze mi nekdo poradit, jestli to jde v Front Page, nebo jestli je treba nejakej jinej program, kterej by mi to usnadnil? popripade kde najdu navod, jak na to?
dky moc
Spikee
Profil
Návod je tu http://www.jakpsatweb.cz/css/
Front Page, to myslím nepodporuje (ak áno tak nie dobre)
Hanz
Profil
euka
Podle mého názoru je na css nejlepší program TopStyle --> verze Lite je zdarma.
Najdeš to na stránkách www.bradsoft.com
Leo
Profil
Tvorit vzhled stranky v CSS predpoklada znalost kodu, zadne plne inteligentni udelatko / klikatko na to neni, Leo
euka
Profil *
Tvorit vzhled stranky v CSS predpoklada znalost kodu, zadne plne inteligentni udelatko / klikatko na to neni, Leo

stahla jsem si ten TopStyle, ale moc tomu nerozumim:( ja chci proste udelat neco jako tohle, jde mi jen o to pozadi a umistovani obrazku a tak... nechci tu otravovat kmpletni neznalosti veci,.. neni o tom treba nejaka kniha? moje stranka je v HTML, napsala jsem ji v poznamkovem bloku, nez jsem objevila FrontPage, ale ted mi to prijde nemoderni, chci to nejak ozivit a tak
Leo
Profil
Knihy existuji, od Petra Stanicka, od Marka Prokopa a jinych, zkus zadat "CSS" na www.cpress.cz, www.grada.cz nebo www.zonerpress.cz. Na internetu je dobry zacatek interval.cz (Webdesign / CSS) a jakpsatweb.cz, sekce css. Vlastnosti, ktere slouzi k "formatovani" stranky jsou:

margin (se zvlastnim zamerenim na margin right a left nastaveny na auto), padding, border
width (predevsim problemy v kombinaci s margin a padding a border)
background-image, background-repeat, background-position
float, clear
height, min-height
position, left, top
display, visibility

Vic toho neni.

Leo
euka
Profil *
diky moc za rady, nastuduju to, a uvidim :)
Yuhů
Profil
> Front Page, to myslím nepodporuje (ak áno tak nie dobre)

to je naprostý omyl. Podpora CSS ve FrontPage je špičková.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0