Autor Zpráva
caledon
Profil
zdravim, mam problem, nainstaloval sem si na svuj web Wordpress a stahnul si sablonu, kterou jsem prelozil do cestiny, ale v tom co sem prelozil sem mi spatne zobrazuji hacky a carky. Vim, ze to bude tim, ze v PSPadu, kdyz sem to prekladal mel sem nastaveno kodovani windows-1250, ale i pri zmene na utf-8 mi to porad blbne, nevim uz co s tim, prispevky, ktery sem na zkousku odeslal fungujou dobre jenom to co ja si editoval je spatne, zkusil sem i natvrdo tomu nastavit kodovani, ale zadna zmena, mohl by mi nekdo poradit?
Casero
Profil
no a sčím máš problém?
caledon
Profil
Casero
predtim mi to ujelo, sem odeslal driv nez sem chtel :)
DJ Miky
Profil
caledon
predtim mi to ujelo, sem odeslal driv nez sem chtel :)

Zajímavé je, že se tohle stává lidem tady na diskusi docela často. Už jsem viděl spoustu podobných tématů. (sry za OT)
gwh
Profil
Pokud potřebuješ utf-8, nastav si ho v PsPadu (je tam někde výchozí kódování pro nové soubory nebo pro otevírání souborů), ty soubory s překladem si otevři a budeš to muset pravděpodobně ručně přepsat (znaky s háčky a čárkami), poté ty soubory ulož a mělo by být vše ok.
caledon
Profil
gwh

diky zkusim to
caledon
Profil
jezis ja sem lamka, uz vim v cem sem delal celou dobu chybu, sem totiz zmenil kodovani vzdycky jenom u jednoho souboru, oki uz to fachci diky
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0