Autor Zpráva
norbou
Profil
Začal jsem se zajímat o open-source produkt Wordpress a rád bych ho trochu přizpůsobil a používal pro několik projektů, víceméně neziskových (stránky brontosaura, moje osobní stránky a stránky jedné známé co dělá astrologii).

Nevím si rady jen s úpravou menu, to bych tedy potřeboval od vás, všechno ostatní jsem vychytal a je to celkem podle mých představ, takže zbývá už jen to menu.

Zobrazení menu
------------------------
- V menu stránek se nehodí vypisovat podstránky stromově, to je třeba zrušit ("zakomentovat")
- Některé stránky bych rád vypisoval v horním menu - vyřešil jsem to selekcí podle názvu stránky v souboru header.php, ale možná by to šlo elegantněji pomocí klíče. Stránkám je možné přidat libovolný klíč, považujeme klíč "in_top_menu" (1/-) za indikátor zobrazení v horním menu, kdy jednička znamená zobrazovat v horním menu. Pořadí dle standardního klíče pořadí.
- Jak bych vypnul zobrazování stránek, co jsou v topmenu, aby se nezobrazovaly i ve stanadrdním menu? (stačí přepínání v kódu - zakomentování)
- Některé stránky bych rád vypisoval odděleně, mimo hlavní menu. Řešil bych to použitím speciální šablony pro stránky, které mají patřit pod extra menu. Zkusmo jsem vytvořil šablonu "Knihy".
- Nejdůležitější je, jak vhodně prolinkovat podstránky ke stránce bez použití komplexního stromu. Protože se nehodí mít všechno v jednom mega stromě, bylo by lepší, kdyby se podkapitoly zobrazovaly až po kliknutí na nadřazenou stránku. Například stránka Historie akcí na brontíkách by měla podsekce podle roků. (Připravil jsem náhled - web Mandalia). Toto podmenu už může fungovat jako strom.
- Titulní stránku jsem zatím nastavil natvrdo podmíněným přesměrováním v souboru index.php. Asi by bylo také vhodnější to řešit klíčem, např. "is_homepage" (1/-).

Mám hotový grafický návrh, jak by to mělo vypadat, tož to napoví ještě víc.

Nápověda k WordPressu :
http://codex.wordpress.org/Using_Custom_Fields

Asi to nění nic těžkého, principiálně vím jak to udělat ale nejsem programátor ale kodér a grafik, tak se v tom raději topit nebudu. Není problém se domluvit na odměně, výchozí nabídka je 400 CZK.

Ozvěte se mi prosím na info@norbou.com a do předmětu napište něco relevantního, ať to nesmažu jako spam :-))
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0