Autor Zpráva
Euroblb
Profil
Chtěl bych jse zeptat jestli někdo z vás nemá zkušenosti z dvouma grafikam na PC. Jesti to nejde náhodou nějak rozdělit na dvě plochy nebo tak nějak?
Gekon
Profil
Musíš mít NVIDII, která podporuje SLI můstky. Taky desku, která podporuje PCI-E. Na dva monitory stačí jedna grafika. Pokud nejsi hardcore hráč (opravdu hardcore),tak dvě grafiky nemají smysl.

PS: Chtěl bych jse zeptat...

Za to bych trhal prsty.
Euroblb
Profil
Sry...jsem tudiž sem... :) já boužel do září jsem ještě bez matury z česáku, takže.....
Jinak NVIDII mám ale je tam normál konektor na monitor a ještě takej kulatej, Nevím jak jse nazívají, alespoň jsi teď nevzpomenu.
HArdcore hráč opravdu nejsem, ale potřebuju nepřetržitě sledovat jeden program, a zároveň dělat něco jinýho. Překlikávání na liště práci značně znepříjemňuje..
Joker
Profil *
Pořídit si novou grafiku, která bude umět dva monitory, bude levnější, než nějaké dvougrafické řešení.

A konektory zívat neumí, takže se nazývají (příprava na tu češtinu ;) )
Euroblb
Profil
Joker
Dík,čeština nebejt můj KOBYL..
Jinak levnější by právě pro mě bylo kdybch to udělal takhle. Mám doma navíc monitor a grafárnu.
Joker
Profil *
Ach tak. No, já bych řekl, že možná obě najednou ani do počítače nedáte a když dáte, že to stejně nerozchodíte.

Jinak se dvěma grafikama v PC to je takto:
u NVidie je na to SLI (potřebujete dvě SLI grafiky, základní desku se dvěma sloty pro grafiky a SLI můstek, kterým propojíte grafiky), u ATI se to jmenuje CrossFire (potřebujete opět základní desku se dvěma sloty, jednu normální a jednu CrossFire grafiku.)
Že by to fungovalo i jinak s normálními kartami, o tom jsem neslyšel. Typicky pokud máte v PC dvě normální grafiky (například integrovanou a pořídíte si lepší jako kartu), jedna bude vypnutá a druhá bude fungovat.
Anonymní
Profil *
už jsem to zkoušel asi před rokem, ale z obou grafik mi šlo to samé, takže to stratilo ůčel...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0