Autor Zpráva
Lowo
Profil *
Zdravim chcel by som dat na moje forum niaky maly prehravac kde by som si dal niake mp3...pls ak sa da poradte ako aalebo html kod.....vopred dik :-)
Gekon
Profil
Jaké fórum? MiniBB, punBB, PhpBB? Jaké mp3? Víš o tom, že to je nelegální? (většinou)
Plaváček
Profil
Lowo

A víš o tom, že hudba na webových stránkách, podle posledního průzkumu, baví pouze jediného člověka? Autora stránek. Nedělej to. Ale pokud fakt musíš, pohledej na internetu výraz "bgsound".
venca163
Profil
pohledej na internetu výraz "bgsound".
myslím, že Lowo neměl na mysli zrovna bgsound
manweru
Profil *
podla mna by sa mu hodilo nieco ako player vo flashi... len newiem, preco nezagooglil... preco by sme mu to mali vraviet mi, ktori si od doby svojej druhej stranky vzivote hudbu na web nedavame :DDD
Gekon
Profil
Plaváček
Myslím, že Lowo měl na mysli přehrávač, takže vyjímečně asi nemáte pravdu, sailormane:)
Lowo
Profil *
Tak tu hudbu nedam pocul som ze to aj spomaluje web tak jebe.m sa na to :))...ale aj tak dik :))
Lowo
Profil *
JO a inak mal som na mysli prehravac kazdy uzivatel si moze dat play,stop,,,xapte???tak predsa pls poradte daco :)))
Joker
Profil *
Tak asi buď přehrávač jako <embed>, nebo nějaký přehávač ve Flashi, případně jako Java applet
Firy
Profil
Podívej se po flash - přehrávači, něco jako maj skoro všechny český rádia na internetu...
ale hlavně to nedávej na pozadí, odradilo by ti to 3/4 návštěvníků
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0