Autor Zpráva
lamac
Profil
jak udělat toto: mám obrázek (mapu) a potřebuji aby po ulici jela šipka, za ní zůstávala čára - prostě to vykreslilo trasu na kliknutí se to třeba znova rozjede. díky za jakékoli info
Inža
Profil
Mno, tak záleží na tom jestli to chceš dělat jako přímo v browseru - aby tam bylo hezky vidět jak ta čára jede, nebo jestli by Ti stačilo aby si klikl, ono se to refreshlo a byla by tam čára - páč to by šlo udělat pomocí PHPka. S tím uvnitř browseru Ti moc neporadím, neboť to opravdu netuším. V možnostech JS tohle moc není - takového který by šel spustit i jinde než v IE...
flz
Profil
spravit to vo flashi ak je to mozne, to by bolo jednoduche
peta
Profil *
Inža
"V možnostech JS tohle moc není - takového který by šel spustit i jinde než v IE..."
:)))))
Ale je :)
lamac V JS je to ale dost slozity postup:
- zalozis si div, kteremu zadas position:relative
- do nej vpisujes divy tak, abys kreslil caru mezi body A a B, pouziva se na to jakasi funkce, ktera tam kresli divy s position:absolute (mam nekde odkaz na grafickou knihovnu pro kruznici, caru a pod, ma to asi 10k)
A v tom je cely ten zadrhel, ze mas po obrazovce najednou spoustu divu, coz muze v IE pri postu > 1000 zacit delat problemky . Ikdyz divy samotne ani ne, mam vyskouseny velmi vysoky pocet, rekneme 30.000.
Problem je, kdyz to chces smazat. To je pak musis zapisovat do nejakeho pole :) A prochazet velmi velke pole taky nema rad IE.
Proste JS neni na takove veci stavenej. Zkusil bych:
Java, Flash nebo jinou grafickou technologii.
Priklanel bych se k tomu flash
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0