Autor Zpráva
Michal
Profil *
Chcem sa opytat ci mi neviete poradit s jednoduchym message boardom, kde by ukladalo prispevky do suboru (asi txt) a bolo by tam len meno prispievatela a textove pole kde by nechal spravu a pripadne ako sa uploaduje subor a zobrazenie suboru na stranke.Dik
SuE
Profil
zkus nějaký guestbook , je jich několik, které nepoužívají MYSQL
nejlíp se to hledá jako guestbook flat files
http://www.google.com/search?q=guestbook+flat+files&start=0&start=0&ie =utf-8&oe=utf-8&client=firefox-a&rls=org.mozilla:en-US:official

a jestli jsem to nepochopila dobře a hledáš spíše forum, zkus tohle:
http://hot-things.net/htedbs.php

je tam potřeba něco upravit podle readme ale jinak to funguje skvěle, má to i češtinu (stáhni si languages a lang-cs přesuň do hlavního adresáře)
Michal
Profil *
Dakujem za rada. Uz mi to fici len mam este dva problemy, ked si klinknem na odkaz k diskusnemu foru, tak musim refresnut explorer aby sa mi zobrazilo diskusne forum, neda sa to nejako vyriesit.
A kde si stiahnem lang-cz subor...?
SuE
Profil
michal: huh, nejsi za proxy?
jestli ne, tak ti bude muset poradit nějaký php odborník :-) neco s cache , já jsem do toho nerýpala, možná to tam není dobře ale doma s tím problémy nemám, v práci su taky za proxy
ten jazyk se stáhne přímo tam dole na stránce je odkaz languages - to je zip soubor a odtud si ho vybereš
Michal
Profil *
No spustam si to localhostu v robote tak asi preto moc sa nevyznam do sieti a asi pred tyzdnom som sa zacal ucit html css a chcem zacat aj s PHP a mysql tak asi budem mat co robit...:)), lebo sm robil vo frontpagi ale jeto na prt ked skoro ziadny nepodoruje frontpage extension...je to amaterske v tom robit musim sa naucit nieco poriadne :))) Diki za radu...hodim to na nejaky proxy server..
Michal
Profil *
Uz mi to fici Sue...problem bol v tom ze v tagu href som sa odkazoval na index.php a ten ma preposlal na main.php kde som to musel refreshovat aby sa mi to zobrazilo ale ked to dam priamo na v tagu href na main.php tak sa mi to hned ukaze...Dakujem za vyborne diskusne forum...ked to budem mat na serveri niekde dam vediet...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0