Autor Zpráva
septyk
Profil *
Ahoj...potřebuju poradit způsob jak zelegantnit tvoření galeri...potřebuju aby to fungovalo stejným způsobem jako na http://www.taxcrew.net
Vzhled a všechno stejný.Teď jsem to dělal tak že jsem rozmístil miniatury na plochu,všechny jsem převed na MC a olinkoval každej zvlášt na na html stránku,a pro každej obrázek sem měl vytvořenej zvlášť html stránku,takže si asi dokážete představit tu piplačku s tim.Zkoušel jsem něco pomocí xml atd,ale nikdy to nebylo podle mejch představ.POtřebuju aby se to dalo i snadno aktualizovat.Ideální je aby to načetlo externí .jpg miniatury a ty si script sám rozvrhne na plochu a bude odkazovat na větší obrázek kterej se otevře v pop-up okně.Něco podobnýho vim že jde,našel sem podobnou galerii na flashkit.com ,ale pro mě to bylo nepoužitelný.
POkud někdo alespoň trošku má páru o co mi jde a moh by mi pomoct,budu hrozně moc vděčnej :o)
Díky...
septyk
Profil *
No...už dobý..už sm na to přišel..hh..místo xml sem sice použil normální texťák s datama,ale mám to...kdyžtak kdyby to někoho zajímalo tak ať mi napíše na septyk@atlas.cz
adios
Profil *
snazim se prijit na stejnou vec - na xml externi archiv s *.jpg miniaturami, ktere se po kliknuti zvetsi. Dulezita je pro me prave snadna aktualizace, ale jeste dulezitejsi je vzhled. Nevim si rady ani action scriptem ani s xml.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0