Autor Zpráva
TooFew
Profil
Dělám si počítadlo a potřebuju mu nastavit omezení - u jednoho člověka jen 1 zápočet za den.
U anket si dělám v databázi tabulku, do které ukládám IP člověka, který hlasoval.... Ale tam to je definitivní. Já tady ale potřebuju, aby se to omezení v 00:00.00 hodin pokaždé anulovalo a počítalo toho člověka znova. Nečekám, že to půjde vyřesit jinak, než přes Cookies, ale kdyby jo... Pořaďte prosím. Žeby JavaScriptem?
Joker
Profil
Tak přesně na tohle se myslím hodí trigger v databázi. Bohužel jestli máte MySQL, tam triggery nejsou...

Ale šlo by to třeba takhle:
ukládejte si seznam IP adres a pak čas posledního obnovení. Pokud IP adresa návštěvníka není na seznamu IP adres, dejte +1 přístup a přidejte ji na seznam. A pokud je aktuální čas větší než čas posledního obnovení plus 1 den, smažte seznam IP adres a jako čas posledního obnovení nastavte aktuální čas ;)
TooFew
Profil
No jo.... Mám MySQL. :-(.... Není jiná možnost? A nebo to, co vysvětluješ je alternativa? :-)
TooFew
Profil
Joooo. Už jsem ten návod pochopil... Jednoduché, ale chce to nápad... Ten jsem neměl. :-) Díky.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0