Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Často tady čítávám, že někdo má vyplí javascript, nebo že si ho vypnul a já pořád nemůžu přijít na to, jak to vypnout a zapnout. Poraďte mi prosím
djlj
Profil
Například pomocí Web Developer Toolbar ve Firefoxu. V Opeře to je přímo někde v menu.
Karaya1
Profil *
Opera: Tools -> Quick Preferences -> Enable JavaScript
FireFox: Nástroje -> Možnosti -> Obsah -> Povolit JavaScript (nebo potom přes Web Developer Toolbar)
MSIE jsem již tak cca rok nezapnul (a nehodlám se při obědě rozčílit :o) ), takže s tím Ti nepomůžu.
Anonymní
Profil *
I tak děkuji, ale pro MSIE bych to hlavně potřeboval. :)
Miloš
Profil
U té Opery: Rychlá nastavení (quick preferences) lze vyvolat také klávesou F12
Joker
Profil
Anonymní
Nebo se na tu stránku koukněte z mobilu. Tam JavaScript obvykle nejde ani zapnout :-)
Anonymní
Profil *
No a taky je to obvykle nehorázně drahé :)
ah01
Profil
v IE je to trochu hlouběji v nastavení: Nástroje -> Možnosti internetu ... -> záložka Zabezpečení -> zóna Internet -> nastavit Vlastní úroveň ... -> ke konci seznamu je sekce Skriptování
Joker
Profil
Anonymní
Ne zas tak... já platím 0,06Kč/kB, používám Operu Mini, která stránky před stažením komprimuje, takže jedna zobrazená stránka mě stojí tak 0,10Kč až 0,30Kč. To není zas taková hrůza :-)
Miloš
Profil
Pokud někdo neudělá stránku o velikosti třeba 200KB – to je pak 12Kč (jsou-li stránky plné jpg, nemá Opera co komprimovat).
djlj
Profil
Miloš
Stačí si vypnout obrázky.
Joker
Profil
Miloš
Kód stránky se zkomprimuje co jsem zkoumal asi tak na 20% velikosti a obrázky mám vypnuté.
Ale i obrázky se před stažením do mobilu mohou automaticky zmenšovat (tři nastavení: nižší kvalita, vyšší kvalita a původní obrázek) a objem přenesených dat potom jde rapidně dolů.

Jinak mi věřte, sice surfuju hlavně na idosu, Google a tak, občas diskusní fórum a výjimečně třeba Novinky.cz, ale s vypnutými obrázky se má většina stránek vejde tak 2-6kB a na stránku co by měla přes 10kB si nevzpomínám.
S obrázky to jde samozřejmě nahoru, ale ne zas tak dramaticky, třeba na diskusním fóru, kde je obrázků kupa (avatary, smajlíky,...) se dostanu tak na 9-15kB

Dobrý, nebudu tu už dělat reklamu na Operu Mini :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0