Autor Zpráva
krteczek
Profil
Dobrý den, mám opět malý problém, mám formulář a občas se mi stane že se _uklepnu_ na jinou klávesu než chci a vrátí mne to o stránku zpět. Potřeboval bych aby se mi do formuláře vložili data která jsem tam napsal, předtím náhodným přechodem zpět stejně jako to funguje tady na diskuzi. (v kodu jsem nic nenašel:-(
krteczek
tiso
Profil
Nevieš čo chceš... Pokiaľ sa v prehliadači vrátiš o stránku späť a potom dopredu, tak sa vrátiš do stavu v akom si ju mal... Alebo nie?
krteczek
Profil
tiso právě že ne:-( když se vrátím načte se mi prázdný form a já chci aby tam bylo to co se tam napsalo před tím než sem nechtě zmáčkl přejít zpět.
tady to funguje ale mi v žádném mém formuláři ne :-(
krteczek
Karaya1
Profil *
To záleží na prohlížeči - jestli po tlačítku zpět/vpřed načte stránku z cache (tzn. formulářová pole by měla obsahovat to, co v nich bylo), nebo ji reloaduje a tím to celé jde do kopru.
Jestli na to existuje nějaký kód, to pochybuju (o nějaké JS události, jež nastane při opouštění stránky nevím), ale rád se budu mýlit.
tiso
Profil
krteczek
když se vrátím
Ako sa vrátiš?
Aký prehliadač?

Možno posielaš hlavičky na necachovanie stránky a potom Ti to robí to čo píšeš...
krteczek
Profil
že by?
tady: Hlavičky odpovědi serveru - http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&topic=585&forum= 9&page=-1

Date: Thu, 31 Aug 2006 12:48:24 GMT
Server: Apache
Cache-Control: max-age=60
Expires: Thu, 31 Aug 2006 12:49:24 GMT
Vary: Accept-Encoding
Content-Encoding: gzip
Content-Length: 8718
Content-Type: text/html

200 OK
u mne:Hlavičky odpovědi serveru - http://forum.jaknato.com//

Date: Thu, 31 Aug 2006 12:47:42 GMT
Server: Apache/2.0.53 (Unix)
X-Powered-By: PHP/4.3.11
Expires: Thu, 19 Nov 1981 08:52:00 GMT
Cache-Control: no-store, no-cache, must-revalidate, post-check=0, pre-check=0
Pragma: no-cache
Content-Length: 7244
Keep-Alive: timeout=10, max=99
Connection: Keep-Alive
Content-Type: text/html

200 OK
koukám že tu je no-cache... jdu se kouknout na cachování
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0