Autor Zpráva
Mara
Profil *
Muže mi prosim někdo poradit s instalaci vyše zminovanych redakčnich systemu ? sem uplna lama a nějak se mi na to nedaří přijít ...
ivorius
Profil *
zkus si projít tohle
Yuhů
Profil
nainstalovat redakční systém není až tak snadné. Bude potřeba popsat přesně problém, na kterém zatuháváš.
Anonymní
Profil *
omlouvám sse že pišu až ted. ... no stahl sem si plume i textpattern, rozbalil a uploadoval na server .. sem no a piše mi to tohle v obou případech
Mara
Profil *
zapoměl jsem podpis : )
Ivorius
Profil
a dal si to instalovat?teda na tom serveru?mel by sis najít a dát otevřít přes prohlížeč setup.php nebo install.php podle toho co tam mas.
Mara
Profil *
no jo ... když tam dám http://borsa.czechian.net/setup.php tak to stejně nejede ... i když tam dám install.php
VitaZ
Profil
Tohle se stalo i mě na localhostu (mém počítači doma) a myslím, že to může mít souvislost se .htaccess. Máš .htaccess na serveru povolený a nastavený? Nevím to ale jistě, protože zatím nemám čas nad tím hloubat:-) Ale mrknu na to zítra.

Mara
Pokud to rozchodíš, napiš, kde byla ta chyba.
Mara
Profil *
Jj .. sem to už rozchodil .. chyba byla v tom , že ten setup.php byl schovanej v hodně složkách : ) ale už to mám nainstalovany .. spiš bych ted potřeboval návod krok za krokem , vubec nevim co s tim mam jako dělat...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0