Autor Zpráva
joe
Profil *
Já vím že sem tohle nepatří, ale doufám že než admin stihne thread zamknout, tak mi sem někdo napíše :D ...

jenom sem se chtěl zeptatm, jakej se dá použít program na snímání obrazovky třeba při hraní.. na netu je hafo videí z her a mě by zajímalo jak se dá snímat video z obrazovky....

možná bude jednodušší když mi sem aspoň písnete link na nějaký fórum, kde bych se moh podobný věci dozvědět...

díky moc
Mistr
Profil
S největší pravděpodobností na klávesnici (pokud se nejedná o notebookovskou) najdeš nad tlačítkem Insert klávesu PrintScreen. Zkus ji stisknout. Pak si otevři třeba prosté Malování ve Windows a vol v menu Úpravy -> Vložit. Co vidíš?
filip186
Profil
Mistr
on chce asi video a ne obrázky :-D jinak na internetu je lepší program na screenshoty, stačí hledat.
joe
Profil *
no to je právě to.. screenshot udělat umim.. ale mě jde o to video (ze hry např.)
WanTo
Profil
Máš digitální foťák? :-)
Mistr
Profil
filip186
Máš pravdu, to jsem přehlédl. Tak si udělá několik takových snímků, jak jsem popisoval, za sebou a z toho už to "video" dělat jde, ne? :-)
filip186
Profil
tak třeba propojit compa s nějakým rekordérem :-D Jeden kamarád použil jeden podivný způsob, ale stálo to za to :-)
Alphard
Profil
cely jsem to nečetl, ale mrkni na to
http://magazin.stahuj.cz/jak_na/natocte-si-z-desktopu-video/
joe
Profil *
Alphard

^-^ weeee... díky moc
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0