Autor Zpráva
cheva
Zdravím, začínám s programem JAlbum - nechce se mi patlat tabulky na fotky sama.
Chtěla jsem poprosit, zda byste mi pomohli dostat vytvořené album (programem JAlbum) na své existující webovky.
Nechci mít totiž Fotogalerii jako sekci v Menu - potřebuji, abych mohla za existující text na webové stránce (třeba http://www.chevert.profitux.cz/akce/kratochvile/kratochvile.html) dát ikonu (obrázek), která po kliknutí otevře vytvořené album s fotkami (thumbnails a pak větší obrázky - dle skinu). Takových stánek bude na webovkách víc.
Znám základy html/CSS, ale nevím, jak zkombinovat JAlbum a ty webovky tak, abych JAlbu neudělala mazec v odkazech.

Pokud to dobře chápu, druhá možnost vytvoření stránky s JAlbem je vytvořit novou webovou stránku, jejíž jméno zapíšu do kolonky Remote directory (celou cestu - nepotřebuju Preview).
Nicméně - nechci stránku jen s image folders, chci to udělat způsobem popsaným nahoře.

Anebo program JAlbum vytvoří tu ode mne pojmenovanou stránku sám?
Nebo program ikonu automaticky přidá někam do stránky jmenované v Remote directory? Pak by výše uvedený dotaz byl zbytečný.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0