Autor Zpráva
sailgohooo
Profil
ahojte.
s kamaradom robime jeden web - ja robim php a on layout (css), no kamos vcera odisiel do zahranicia, takze som ostal na to sam...
chcel som ist urobit zobrazovanie noviniek.. no narazil som na par problemov
1. ked je novinka iba jedna ako tu zobrazuje sa v poriadku.. no ked tu to novinku kopirujem ako v tomto pripade, layout sa cely rozhadze...
2. v opere sa "cas" zle zobrazuje (ma byt v strede laveho boku, napravo nazvu )..

pomozete mi s tym? za kazdu odpoved moc moc dakujem!
Euroblb
Profil
Mno já nevím za 1 jsem ani nepochopil co je za problémv opere sa "cas" zle zobrazuje (ma byt v strede laveho boku, napravo nazvu )..
To asi moje hlava nepřelouskla mno.
Ale problém bude asi v CSS..
Jinak, ani nevím proč nešel zobrazot zdroják....?!?!?
Stránky jsou ale dobrý, až toho tam bude víc bude to jízda.
určitě jse tam vrátím.


Mimo mísu
Chtěl jsem se zeptat na brusle.
Po 5-ti letech, kdy jsem na psoledy jezdil na rampách jsem vypadl už ze cvikua hlavně z obrazu co se značek a kvality bruslí týče.
Kdyby ssi poradil jaké vybrat, byl bych vděčen.
Město nám tu porodilo novej skatepark.
dík
sailgohooo
Profil
Euroblb
som rad za pochvaly :)

k webu:
ten cas myslim takto:


problem je urcite v css, no este vacsi problem je ze ja moc css neovladam...

k rollam:
noo, kedze ja skusenosti moc nemam, tak ni nejak extra poradit neviem, len tak vseobecne.
pred 5 rokmi boli tusim este dobre roccesy - teraz o nich ani nerozmyslaj, je to grc
zalezi na tom co ides robit, ci street abo rampu
na street by som bral USD ( classic throne nema chybu :), Rollerblade, Xsjado, noz nejaky kizer.
na rampu nevim poradit...

takze roll or web or die!!! :)
Euroblb
Profil
Já neumím moc Enlish, ale to je jedno, chtěl jsem ještě nějak poradit ale boužel jsem asi přišel pozdě, s CSS bych se ti snažil poradit, len kdyby šel zobrazit... jen tak ze zhledu stránky člověk skoro nic nevyčte..

Roccesy byli tenkrát na špici, teda aspoň mezi náma...No já se nechci ani tak moc specializovat, ale spíše bych na rampy, tady se po městě moc street jezdit nedá, je tu jen pár dobrejch míst, ty jsou však obsazeny feťáky...
Dík za radu podívám se a uvidím co mi bude vyhovovat...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0