Autor Zpráva
septyk
Profil *
Čau,trošku sem tu hledal,ale nějak sem nenašel přesně to co sem hledal...Potřebuju vytvořit photogalerii...bude to ve flashi.. po flashový stránce je všecko ok.POtřebuju jenom php script,na kterej bych pak odkazoval z flashe.
Script na způsob http://taxcrew.net/showpic.php?dir=photo/tertax/tags&file=1.jpg ...2jpg 3.jpg atd (link nejde,nezkoušej ho)...de mi o to aby se po kliknutí objevilo pop-up okno a v něm právě ta fotka..a dál by tam byly talčítka další a předchozí který by automaticky našli následující obrázek...a pokud možno by se okno mohlo přizpůsobovat velikosti fotek...Díky...
Euroblb
Profil
přispůsobování okna podle fotky nevím jak se dělá, a ani nto nechci vědět (kdybych chtěl tak bych to řešil), protože je to na prd.Máš lepší mít okno o stejné velikosti, a přispůsobovat tomu velikost fotky.
Co se týče toho odkazu, tak nevím co je v tom za problém?
Akorát bych to dal spíše
http://***.cz/fotogaleri.php?album=***&fotka=1
, než nějakou hatmatilku v které se nevyznám (mod_rewrite ??)
skus něco vytvořit, případně kdyby jsi měl problém, zeptej se...
septyk
Profil *
No..hh..mě šlo právě o ten skript PHP hlavně...Jak řikám,po Flashový stránce mám všecko,jenom tenskript potřebuju...nebo víc souborů PHP..aby ta galerie fungovala podle toho popisu (další,předchozí....),zatim nemám moc o PHP páru,sem na škole a chci se tomu věnovat až po ní,tohle je první případ kdy se mi to hodí...Mimochodem s tou velikostí oken máš pravdu:o)
Euroblb
Profil
Podle hodnoty $_GET pozná script pozná která fotky je zobrazena a dále můžeš odvozovat to co chceš zobrazit na nastránce.Samozřejmě si en script musíš udělat.
Já jsem si nedávno s jedním takovím pohrál, ale nevím jestly by byl vhodný pro tebe, je docela začátečnickej a nejsou vychytaný všechny skulinky.
Euroblb
Profil
Zkus se podíva tady.
Jestli je to, to co hledáš, tak script mám. samozřejmě, jso místo těch fotek můžeš dát text.
septyk
Profil *
OK,díky moc....pomohlo mi...trošku sem to musel předělat k obrazu svýmu a le pomohlo... :-) ...fakt dík..
Euroblb
Profil
NO nevím, asi jsem ti nepomohl.
Jestly budeš chtít tak ti ten script napíšu, jen mi musíš říct jak by jsi chtěl aby pracoval.
Uvedený odkaz byl jen ******* ukázkou. V poctatě spočívá v tom že název a adresu zobrazovaného souboru script složí, s proměnných v adrese. například Album=xchat, jpg:1(číso fotky) a full:24(počet fotek ve složce).
Výsledný link je url fotky je pak http://neco.cz/1_xchat.jpg to je ta velká.

no radši ti tu hodím ten script stoho to snad pochopíš lépe..
septyk
Profil *
http://olomoucity.com/modules.php?name=Sections&op=viewarticle&artid=2 3
Ta galerie by měla pracovat stejně jako galerie na týhle stránce....akorát to budu volat z flashe no .....ale kdybys mi to napsal tak to bys byl fakt moc hodnej...já se tím hodlám za čas taky zabejvat,ale teď nemám skoro vůbec páru jak PHP pracuje...jenom okrajově...
Euroblb
Profil
Klidně ti to napíšu, ale jestli ti nebude vadit tak aš koncem týdne, mám teď docela fofr s opravnou maturitní chujovinou ž JČ, takže snad chápeš, že jse tomu teď nemůžu věnovat.
Ikdyž to zřejmě nadám, chtěl bych jse o to aspoň pokusit.
Bejt bez maturity, je jako by člověk neměl žádné vzdělání.
Aš to budu mít za sebou, tak se tě zeptám ještě na pár věcí ohledně te galerii, a něco určitě spatláme.
Když tak mi dej na sebe nějakej kontakt, ať pak netrvá potom ta domluva, nebo "my ICQ" je v profilu.
Zatím češč..
septyk
Profil *
Euroblb
...kontakt kdyžtak - septyk@atlas.cz
Já letos maturovat budu taky,dělal em o prázdninách opravky,takže vim o čem mluvíš....rozhodně tě nebudu do něčehho tlačit žejo...je to laskavost tak nebudu dělat tlak :o) ... Fakt dík za ochotu :-)
Euroblb
Profil
O nucených prací tady nikdo nemluví, už mě nebaví jsi nesmyslně hrát s PHP, aby to bylo k ničemu.
Docela rád to udělám, jen to chce trochu času(ta matura).
minule jsem si vytáhnul "Hmanysmus a renesance". mno kdybych věděl o nepatrně trochu víc, tak by asi nepřilo na otásku, kdy je den učitelů :). předseda se sice zasmál, ale na prolezení to nestačilo...mno nic, nebo mě tu ještě zdrbou, že to není chat.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0