Autor Zpráva
RepporeLLo
Profil
ako mam reklamu na wz.cz dat na kazdu podstranku dole.... nechcem ju mat hore na uvodnej.. viem ze ej na to nejaky sposob
DJ Miky
Profil
RepporeLLo
Změnit to v administraci...
venca163
Profil
RepporeLLo
přihlaš se ke svému účtu přes web.rozhr. - nastavení - vkládání reklamy - dole+uložit
Šlaha
Profil
A potom přehrát všechny stránky
reppo
Profil *
nie, stale mi to nejde...
a dobre som vedel z ej v tom nejaky hacik...
kuknite v mozille... tu...
v administracii mam nastavene ze dole na kazdej stranke...
peta
Profil *
tak pouzij iframe, stejne je to lepsi.
Jinak ta stranka mi hlasi 17 chyb.
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="">

<div id="menu" align="center">
<a style="width: 125px; height: 35px; display: block;" href="index.php" class="odkaz1"><div style="width: 125px; height: 35px; display: block;" class="obrazok1"></div></a>
Timto docilis toho, ze tva stranka ztrati asi 100 bodu pro vyhledavace za STYLE u tagu.
<a href="index.php" class="odkaz1 aaa bbb"><div></div></a>
Navic tam mas naprosto prazdny DIV pro www prohlizece bez obrazku zcela bezcenny.

A WZ reklamu tam mas asize 2x? Podle source-code
nightfish
Profil
peta
Timto docilis toho, ze tva stranka ztrati asi 100 bodu pro vyhledavace za STYLE u tagu.
LOL, ty ale dokážeš pobavit...
peta
Profil *
nightfish Jj, jen se bav :) Se mrkni nekdy na google a kde je ma stranka proti tve :) A to jsem hodne davno neupgradoval, cimz se take dostava stranka on top.
nightfish
Profil
peta
argumentace pozici me stranky proti tve v googlu (mimochodem na jaka klicova slova?) je dosti chaba, nicmene rad ti dam sanci vysvetlit, jak jsi to myslel s tema asi 100 bodama dolu - zajimalo by me, kolik bodu je maximum... a pak taky jestli nahodou nemas tuto svoji teorii potvrzenou i nejakou praxi (nejaky verohodny test, clanek, ...)
diky za odpoved
reppo
Profil *
co mam spravit s tou reklamou? ....
ten DIV nie je prazdny.. .v CSS subore ma nastavene pozadie a funguje to ako tlacitka
nothrem
Profil
Stačí si přečíst podmínky reklamy.

Do každé stránky musíš vložit tag
<!--WZ-REKLAMA-1.0-->

nebo
<!--WZ-REKLAMA-1.0-STRICT-->
peta
Profil *
reppo
<div></div> je prazdny div, at je na pozadi jakykoliv obrazek
<div>&nbsp;</div> je naplneny div
Ale je to jen nepodstatna zalezitost.

nightfish
:) www.google.com
Anonymní
Profil *
peta
"Timto docilis toho, ze tva stranka ztrati asi 100 bodu pro vyhledavace za STYLE u tagu."
To máš jako na mysli ten pochybný SEO analyzátor nebo něco jiného? Přímé styly tak maximálně zvětšují velikost stránky...


"Navic tam mas naprosto prazdny DIV pro www prohlizece bez obrazku zcela bezcenny."
Za to z <div>&nbsp;</div> jsou všechny prohlížeče bez obrázků přímo nadšeny.

"Se mrkni nekdy na google a kde je ma stranka proti tve"
Koukám na www.google.com a nikde tam nejsi. Ty se tam snad někde vidíš [png, 28Kb]? ;-)
Timy
Profil
Pročpak mě to odhlásilo? Hmhm... Ten poslední anonymní jsem já
peta
Profil *
Timy smazal jsi cookies nebo jsi psal prilis s dlouhym odstupem.
"Za to SSS <div>&nbsp;</div>..."
Jsme nerekl, ze je to uplne nej, ale pouzit prvek, ve kterem nic neni postrada ciste validne smysl. Pouzivat se to muze.

Osobne bych to pouzil treba jako
<a href="index.php" class="odkaz1 aaa bbb"><span>text</span></a>
- protoze jednak A je inline a DIV block, a block nesmi v inline byt, ciste validne a taky je to nesmyslne, protoze inline ma jine pravidla pro umistovani
- a ted tam take mam nejaky obsah, ktery muzu pomoci padding nebo text-indent odsadit
- a pak jsem vyradil take vsechny ostatni graficke upravy na zalezitost CSS

Mozna bych pouzil spise:
<a href="index.php" class="odkaz1 aaa bbb"><b>text</b></a>
nebo
<ul id="menu">
<li class="a sel"><a href="index.php" title="aaa">text</a><li>
<li class="b"><a href="index.php" title="bbb">text</a><li>
<li class="c"><a href="index.php" title="ccc">text</a><li>
<li class="d"><a href="index.php" title="ddd">text</a><li>
</ul>
Cimzs vlastne cely ten span presunu ven na LI, ale pro hover v IE pak musim pouzit tu JS nahrazku v CSS behaviour a cele menu trosku vice prestylovat. Jenze si myslim, ze to vypada daleko lepsi i v HTML a lepe se meni

<li class="b"><a href="index.php" title="bbb">text</a><li>

nez

<a style="width: 125px; height: 35px; display: block;" href="index.php" class="odkaz1"><div style="width: 125px; height: 35px; display: block;" class="obrazok1"></div></a>


google.com - nemuzu to ted najit, ale napisi ti do google, kde maji schovany vyhledavac bodovani stranek a pravidla bodovani. Tech 100 bodu byl jen takovy odhad a myslel jsem to z hodnoty 255, cili zhruba, ze budes mit o 50% mene.
peta
Profil *
Tady to vypada nadejne, ta stranka. Asi jim psat nebudu, nemuzu najit zatim kontakt form.
http://www.google.com/support/webmasters
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0