Autor Zpráva
velka lama
Profil *
Dobrý den,

hledal jsem zde na tomto foru v sekci JS, ale nic jsem nenašel. Nevim, zda jsem spravne formuloval svuj dotaz, mozna proto to nic nemohu najit. Obcas u pomalejsich pripojeni se mi stranka zobrazuje divne, je zdeformovana a az po te, co si klient stahne veskere data ze stranky, tak se stranka upravi tak, jak ma...

Neexistuje nejaky script na to, aby se stranka zobrazila az po uplnem nacteni?

Predem dekuji za vsechny odpovedi.
Peca
Profil
Ono je určitě lepší čekat, nic a nevidět... Po chvíli načítání každý stránku zavře, protože zřejmě nefunguje.
velka lama
Profil *
to Peca: no...dal bych tam nejakou gif animaci, ze se stranky prave nacitaji....
Bubák
Profil
velka lama
Komu to vadí ať používá Operu (no flame), tam si může nastavit, kdy se má stránka zobrazit, implicitně je 1 sekunda. Já mám "Vykreslovat ihned", ty by sis dal "Vykreslovat až po úplném načtení".
velka lama
Profil *
to Bubák:
tohle by bylo reseni, ale teda rekneme, ze bych chtel vedet, jak na to...
Bubák
Profil
Třaby tohle http://interval.cz/clanky/stranka-se-nacita-co-s-tim/ + odkazy pod článkem
koudi
Profil
A nebylo by lepší prostě tu stránku napsat tak, aby se zobrazovala korektně i když neni dotažená celá?
Joker
Profil
Například můžete dát celou stránku do nějakého prvku (asi <div>) který bude na začátku mít display:none a na událost onload (tj. konec načítání prvku) mu nastavíte display:block
Ale musíte vychytat přístupnost, jinak lidi bez JS nic neuvidí.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0