Autor Zpráva
Lukáš
Profil *
Zdravím vás a prosím o radu.Vytvořil jsem si chybovku dal ji na server a ona nefunguje a já nevím proč.Dělal jsem to přesně podle jakpsatweb.cz a prostě NEFUNGUJE. Minulá normálně šla takže v servru chyba nebude,velikost má asi 650b takže tady chyba taky nebude takže nevím co dál.Prosím poraďte!!! Moc díky všem.Text odkazu
DoubleThink
Profil *
adresa?
Lukáš
Profil *
Jak adresa, nechápu otázku.Ten web ještě není, prozatím ho mám jen na hadru a ten soubor .htacess je normálně v kořenovém adresáři a nejde to.
DoubleThink
Profil *
.htaccess je soubor serverové konfigurace - je to takové prodloužení souboru httpd.conf.
1) musí být na severu typu Apache
2) musí být povolen
3) musí být povoleno měnit chybové hlášky
4) musí mít správnou syntaxi

Předpokládám, že body 1 až 3 máš v pořádku. Zbývá jedinné - ukázat nám obsah toho .htaccessu.

Mimosmyslové vnímání jsme do této diskuse totiž ještě nestihli doinstalovat.
Lukáš
Profil *
Ten soubor je taky v pořádku.To už mám vyzkoušené jde právě o to že někde dělám chybu a nevím kde.Myslím že dělám vše stejně jako na mým minulým webu a tam to fungovalo bezvadně.Z toho důvodu tady píšu aby mi někdo kdo s tím má nějaké zkušenosti poradil.
DoubleThink
Profil *
Tak to už ponechám bez komentáře
Yuhů
Profil
není problém spíš v tom, že se na to díváš na hadru, tudíž nikoliv přes server? Problém je tedy vidím spíše v bodu 1).

Hoď to na nějakej hosting s podporou .htaccess a uvidíš, zda to šlape.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0