Autor Zpráva
RaDim
Profil
Neexistuje nějaký neviditelný znak, který by fungoval jako mezera v tom smyslu, že by zalamoval na konci řádku? Potřeboval bych ho totiž vložit do hodně dlouhých slov, ale kdyby se to slovo náhodou na ten řádek ještě vlezlo, tak aby tam nebyla mezera nebo tak něco. Aby to nešlo poznat.

Nebo by se mi hodil jiný způsob, jak zalomit hodně dlouhá slova. Do fóra se mi totiž vejde jenom cca 25 znaků "W". U normálního textu to není problém, ale jak tam někdo dá odkaz, tak se to celé rozhodí. Hlavně v MSIE.
Casero
Profil
word wrap...nebo jak to myslíš??...myslíš tím, že když je to dané slovo větší jak řádek tak ho rozdlit??
Gappa
Profil
Já asi vim, co máš na mysli - většinou se to řeší tak, že se obsah odkazu zkrátí - obvykle se vynechá prostředek, který se nahradí třemi tečkami (...), href zůstane samozřejmě celé. Nutno řešit pomocí nějakého skriptovací jazyku, php/asp...

Konkrétní kód z hlavy nevymyslim :)
Šejn
Profil
Ale on nemluví o odkazech. Potřebuje rozdělit slova v souvislém textu.
Bubák
Profil
http://teststranek.kvalitne.cz/zalomit-dlouhe-slovo/
Nejlepší je poslední způsob, protože funguje ve všech třech nejrozšířenějších prohlížečích (testováno v IE 6, Opera 8.5x a 9.0x Firefox 1.0.x a 1.5.0.x) a možná i v jiných.
Dodatek - Taky Konqueror a Lynx
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0