Autor Zpráva
starburst
Profil
uz jsem to sem psal ale nemohl jsem to znovu najit tak se chci zeptat... ptal jsem se jak mam dostat stranky na web kdyz jsem si zaplatil domenu na www.domena.cz a bylo mi receno ze to je pouze domena a potrebuji hosting. to chapu ale vsude pisou hosting zdarma a kdyz se tam chci zaregistrovat tak to chcou zaplatit... napriklad na www.hosting-zdarma.cz atd... na zminovanem www.pipni.cz se mi to nepodarilo vubec protoze kdyz jsem napsal adresu tak mi to napsalo ze domena je jiz zadana a dal me to nepusti... poradte mi prosim nekdo... nemuzu si dovolit platit dalsi penize a uz vubec ne mesicne nekolik stovek... dekuji za kazdou radu
Undertaker
Profil *
obvykle kdyz si zaplatis domenu musis si zaplatit i hosting...ja mam isol a zaplaceni je spolehlive...jinak doporucuji i treba savanu
Casero
Profil
mesicne nekolik stovek...
tak třeba station.cz jen 50,- měsíc
Casero
Profil
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&topic=35154&foru m=3&page=-1
myslím, že snemohl najít toot
starburst
Profil
no ale me totiz zarazi ze maji aji v nazvu hosting zdarma a chcou za nej 550kč na rok... to mi vylezlo z toho www.hosting-zdarma.cz

to Casero:
jo to je ono... diky moc.
starburst
Profil
no ale to ze chcou 50kč za mesic znamena ze nebudou nic chtit za obnovení te domeny? tam totiz psaly cena za obnoveni domeny na 1 rok ale nevim proc chcou neco obnovovat kdyz sem to zaridil minuly tyden....
Casero
Profil
starburst
no..protože tys ji koupil jen na rok..a cena za obnovení na další rok..kapiš?
starburst
Profil
takze to budu platit tu domenu kazdej rok oboum nebo to prevedu k tomu hostiteli a budu platit dal jenom hostiteli??? sory fakt to vubec neznam protoze sem to nikdy nedelal a tady nikde to neni rozepsany co a jak...
Casero
Profil
starburst
no u hostile hostuješ + mužeš uněj prodlužovat doménu, zatímco u registrátora jen registruješ, teoreticky si ju mužeš znova zaplatit i další rok u registrátora azse ju převést tam, ale je to zbytečně složitý
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0