Autor Zpráva
Alice
Profil *
Je možné udělat formulář odesílaný na ICQ? Jestli ano, tak mi prosím poraďte jak.
Dík
Acci
Profil
http://www.icq.com/panels/messagepanel/
Alice
Profil *
Vám to funguje? Mě to nechce nic posílat. Vlastně to nevim, ale hlavní je, že mi nic nepřijde....
Stinky
Profil *
Mozna to mas v nastaveni ICQ vypnute...nekde to tam myslim je...
Alice
Profil *
všechno mám povolené, a nejde to
Alice
Profil *
Není něco jiného? A ještě něco, jak se projevuje příchozí zpráva z tohoto formuláře na ICQ příjemce?
peta
Profil *
Alice
A co ti nejde konkretne?
Na te strance je uvedeny obrazek a formular, ktery generuje forumular odesilajici na icq.
Cili zadat nejake ICQ cislo do policka ICQ number bod 1,
kliknes Preview bod 4
a pak uz si to jenom zkopirujes do stranky.
Presne podle navodu uvedeneho na te strance...

Jestli to neco posle, a kam, tak to vazne netusim, mne do Mirandy nic nedoslo, ale ja mam take nastavene z bezpecnostnich duvodu, aby se mi nedalo nic poslat od neautorizovanych uzivatelu. A mozna jeste kdesi neco mam nastavene.
Kazdopadne by to mohlo byt v ICQ schrance na icq.com
Alice
Profil *
To je právě to. Formulář udělám,ale nic mi nepřijde a nikde ta zpráva neni..
peta
Profil *
Alice "To je právě to." Jenze to je treba napsat :) Ja jsem si treba myslel, ze se pokousis vyplnovat ten uvodni obrazek, coz samozrejme obrazek nejde :))
Joker
Profil
Alice
Není něco jiného?
Tak vždycky máte možnost si naprogramovat vlastního ICQ robota, kterému zaregistrujete jeho číslo a on bude ty zprávy přeposílat ;-)
Ale je to trochu komplikované :)
Anonymní
Profil *
Když si na www.icq.com zadáte do pole vyhledávání [People] svoje ICQ číslo, tak to najde Vaši stránku. Tam jsou možnosti pod názvem Contact (vaše jméno): With ICQ (tato otevře ICQ klienta) a Without ICQ. Když na ni kliknete, tak přejdete na formulář. Ten se dá do vlastních stránek vložil takto:
<iframe src="http://www.icq.com/people/webmsg.php?to=xxxxxxxxx">

</iframe>
.
Nedá se to stylovat, po odeslání se musí dát refresh stránky, ale funguje to.

OT - Je tam také položka My ICQ Contact List, od které, když si zkopírujete kód a lehce upravíte adresu na soubor s PHP scriptem, tak si Vaše ICQ může návštevník Vašich stránek jediným kliknutím uložit do svých ICQ kontaktů.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0