Autor Zpráva
winterboyMT
Profil
ahoj lidi... nevite nekdo jak mam docilit toho aby se mi automaticky nastavilo (prodlouzilo) pozadi podle potreby stranky? to same bych potreboval vedet i s IFRAME. mam na strance Iframe a kdyz mam dlouhy text ve strance tak mi to automaticky udela 2 posuvniky vedle sebe coz je dost otresny a potreboval bych to nejak vyresit aby se mi to Iframe roztahlo a obrazek na pozadi aby se mi nakopiroval (poskladal) smerem dolu podle potreby... pomozte prosim
tiso
Profil
1. necháš pozadie opakovať v ose y (repeat-y)
2. neviem o spôsobe ktorým by to išlo, skús nepoužívať iframe..
winterboyMT
Profil
a jak mam tedy udelat aby se mi na leve strane menu nenacitalo znova a v pravo aby se nacitala normalne stranka? da se to nejak vyresit? me ty Iframy taky stvou protoze v kazdym prohlizecu se to zobrazi trosku jinak a kdyz minimetr presahnu velikost Iframu tak se hned navali posuvnik... jak to tedy udelat aby leva strana nebo aji hlavicka byla porad bez toho aby to nacitalo znovu a prava cast stranky se menila?
tiso
Profil
to čo chceš sa dá spraviť iba cez frame/iframe, alebo potom asi pomocou ajaxu
možnosti ako sa vyhnúť frame/iframe (ale bude sa načítavať celá stránka):
1. PHP pomocou include
2. každá stránka bude úplna HTML stránka - zmeny spravíš jednoducho - nahradzovaním v súboroch...
winterboyMT
Profil
a jakym zpusobem je psana treba tady tahle stranka:

www.yosarin.net/zivotopis

o ni se tady mluvilo a je to neco co bych potreboval..
starburst
Profil
jo to by me taky zajimalo.... a neda se to vyresit tablkou??? no jde o to jestli jde urcita bunka tabulky nejak nazvat a odkazovat vsechno do te tabulky...neco jako IFRAME ale v tabulce... no jestli nekdo vite jak na to tak to prosim poradte
tiso
Profil
starburst
Kam chceš pchať tabuľku? Nezdá sa Ti že je to blbosť?
YoSarin
Profil
winterboyMT
Tam je to pomocí php (includování souborů s obsahem do hlaví stránky) a JavaScriptu (rozbalování toho životopisu) iframe se AFAIK nijak snadno natahovat nedá (a nejspíš ani těžko)...
starburst
tady si, jak už řekl tiso, tabulkou nepomůžeš...
Yo'Sarin
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0