Autor Zpráva
Dáša
Profil
Dobrý den,
po nainstalování fora miniBB na web se objevil jeden problém - některým uživatelum registrace jde a jejich jméno se objevuje v příspěvcích, někteří i když se zaregistrují, jsou v přáípěvcích z nějakého důvodu stále anonymní.
http://panna.wz.cz/forum/index.php
také mě tam někde zmizelo ..oznámení na email..nefunguje ani ..citát ..na příspěvcích.
Do těchle souborů jsem určitě nešla, tak nevím, kde je problém.

už se mi i s vaší pomocí podařilo odstranit některé chyby - v poslední fázi jsem ale musela všechno přeinstalovat a stejně se tento problém objevil znovu.

Prošla jsem všechny příspěvky týkající se registrace na tomto webu i odkazy ale je to na mě příliš odborné a nevím, jak to mám aplikovat přímo na mini BB, potřebuji jasně říci na který soubor se mám podívat a co tam opravit.
Vím že jste tady samí nadšenci a není povinností odpovídat na dotazy začátečníků, ale
pokud by byl někdo ochoten se na moje forum podrobně podívat a zjistit případné chyby, jsem ochotna to kompenzovat i finančně /event. udělat i horoskop a pod/
Dost mi na tom foru záleží - děkuji
peter333
Profil *
Ahoj, neviem či ti pomôžem ale ja mám tiež miniBB fórum a už som sa stým problémom stretol.
Tiež niektorým uživateľom nefunguje dobre prihlásenie a hlasovanie v anketách ale iba tím, čo používajú Internet Explorel. Na firefox-e a opere to funguje, takže problém bude asi v prehliadači.
Dag
Profil
žeby to bylo v prohlížeči? to mě fakt nenapadlo, už jsem nad tím strávila tolik hodin
peter333
Profil *
šak to otestuj
nech ten, čo mu nefunguje prihlásenie to skusí v exploreli a potom v mozille
u mna to tak je a odporučil som všetkým uživatelom zatial použivat firefox
je to dočasné riešenie kym nenajdem jadro chyby
Dag
Profil
peter333
prosím, můžeš mi napsat na mail?
Dagmar8@seznam.cz
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0