Autor Zpráva
TIP
Profil
Ahoj, na internetu hledám programy na převod z MP4 do AVI, MOV, MPEG nebo WMV. Našelo jsem několik programů, ale ani na jednom to neumím nebo je to jen trial (demo) a lze převést jen 20 vteřin s logem firmy. Pokud byste byli tak hodní a napsali byste mi sem program a odkaz na návod byl bych moc vděčný! Pokud by byl program opravdu lehký tak bych byl ještě radši. Díky moc.
Hooonza
Profil *
Dobrý je Super (http://www.erightsoft.com/SUPER.html, ke stažení http://www.erightsoft.com/S7f01.html), k renderování do AVI použiješ mencoder. Ke stahování nepoužívej stahovací program, stejně se ti download bezchybné instalačky možná nepovede napoprvé. Kdyžtak mám k dispozici starší funkční verzi.
nothrem
Profil
Přišel sem na to nedávno; není to moc známá věc:

Nástroj RadGameTools, který se používá na přehrávání a kódování videí ve hrách ve formátu bink (*.bik) má jednu vedlejší schopnost a to je převést libovolné video (nebo sekvenci obrázků) do jakéhokoliv jiného formátu - stačí mít příslušné kodeky... ;)

Nepotřebujete žádné speciální programy na mpg, wmv, mov, mp4, ... stačí kodek a tohle. Možná že už ho máte nainstalovaný a ani nevíte, že to umí :)
write
Profil *
jo jmenuje se SUPER video converter mě by být na semania.cz nabo zedge.net nebo na gallery.mobile9.com
Marco
Profil *
RadGameTools jsem si ted nainstaloval a nahodou jsem blbec prisel sem...no chtel bys vas poprosit,jestli to neumi i *bik prevadet do jinych formatu..diky napiste na icq : 465-811-654 mooc děkuji
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0