Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Mám jeden docela velkej problém, nejde mi psát vedle menu. Když dám kod na obsah a něco napíšu tak se to tam sice objeví, ale v půlce menu(moje menu má 9 odkazů takže se to objeví u 5). Nenašel by se tady někdo kdo by mi helpnul??? já už sem z toho uplně zoufala nejradši bych ten monitor rozmlátlila!!
Bubák
Profil
Našel.
Anonymní
Profil *
cože??
djlj
Profil
Proč zrovna monitor?
S tímto popisem ti asi nikdo nepomůže. Nebo minimálně já ne, protože jsem neaktualizoval svou křišťálovou kouli na nejnovější verzi.
Napiš sem alespoň odkaz na tu stránku.
Anonymní
Profil *
Prostě a jednoduše na stránce to mám uspořádaný takhle


NADPIS

odkaz 1
odkaz 2
odkaz 3
odkaz 4
odkaz 5 a text se mi zobrezí přímo tady u pátýho okazu
odkaz 6
odkaz 7
odkaz 8
odkaz 9
zadám kod: *<td width="500">a text se mi zobrezí přímo tady u pátýho okazu</td>*
PS: bez*
a text se ukáže u odkazu číslo 5
už to bude stačit nebo to chce ještě podrobnějác???
Anonymní 2
Profil *
Anonymní
Nevím, jestli jsem te pocopil dobře, ale zkus k tomu kódu <td width="500"> připsat valign="top", takže se ti to bude psát nahoru, ne doprotřed.

<td width="500" valign="top">

Jestli jsem tě pocopil špatně, tak promiň, ale z tvého popisu to asi pochopí málo kdo, případný odkaz na stránku by hodně pomohl.
venca163
Profil
možná pomůže dát tabulce valign="top"...
ale fakt je ten, že nechápu, proč se lidí brání poslat odkaz, nebo (když nejsou stránky na serveru) poslat kus kódu...
Anonymní
Profil *
jenomže já ty stránky teprve tvořím takže ještě na netu nejsou
venca163
Profil
jenomže já ty stránky teprve tvořím takže ještě na netu nejsou
proto nejdřív zkus to s tím valign="top" a jestli jsme tě nepochopili, tak zkopíruj a vlož sem část kódu
Anonymní
Profil *
Anonymní 2
fakt hrozně moc děkuju už to fakčí:-)
Anonymní
Profil *
<table width="760"> <tr> <td colspan="3" ><span style="font-size:xx-large"><h1><span style="font-size:xx-large"><center>OBEC SKLENÉ</center></span style="font-size:xx-large"></h1></td></tr>
<tr><td rowspan="2" width="150">
<br>
<big>
<div style=" ;width:200px;height:25px; background-color:orangered;"><a href ="Dalsi_stranky/Novinky.html">Novinky</a href><br></div>
<br>
<div style=" ;width:200px;height:25px; background-color:red;"><a href ="Dalsi_stranky/fotogalerie.html">Fotogalerie</a href><br></div>
<br>
<div style=" ;width:200px;height:25px; background-color:orangered;"> <a href ="Dalsi_stranky/Historie.html">Historie</a href><br></div>
<br>
<div style=" ;width:200px;height:25px; background-color:red;"><a href ="Dalsi_stranky/Součastnost.html">Součastnost</a href><br></div>
<br>
<div style=" ;width:200px;height:25px; background-color:orangered;"> <a href ="Dalsi_stranky/Příspěvky.html">Příspěvky</a href><br></div>
<br>
<div style=" ;width:200px;height:25px; background-color:red;"><a href ="Dalsi_stranky/Zastupitelstvo obce.html">Zastupitelstvo obce</a href><br></div>
<br>
<div style=" ;width:200px;height:25px; background-color:orangered;"><a href ="Dalsi_stranky/Kronika.html">Kronika</a href><br></div>
<br>
<div style=" ;width:200px;height:25px; background-color:red;"><a href ="Dalsi_stranky/Pověsti.html">Pověsti</a href><br></div>
<br>
<div style=" ;width:200px;height:25px; background-color:orangered;"><a href ="Dalsi_stranky/Ostatní.html">Ostatní</a href></big><br></div>
<br>
</td>
<body background="pozadi.gif" bgcolor="#9910060">

<td width="500" valign="top">tady by byl nějakej text o obci</td>
Anonymní
Profil *
tady je ten kod ale prosím nekopírovat i když vono vlastne neni moc co kopírovat protože tohle si zvladne udělat každej že jo???
Anonymní
Profil *
venca163,Anonymní 2
a co kdybych vám řekla že to dělala 12 holka??
venca163
Profil
Anonymní
sice nevím, proč bys nám to měl/a (teď nevím, jestli ta holka seš ty, nebo někdo jinej) říkat?
jestli si myslíš, že tím škokuješ, tak nám to klidně řekni, jsme na to připraveni...

a jestli to pomohlo tak hurá
Anonymní
Profil *
jo ta 12 letá holka sem já
Bubák
Profil
Neboj, kód ti nikdo kopírovat nebude.

Místo
<span style="font-size:xx-large"><h1><span style="font-size:xx-large"><center>OBEC SKLENÉ</center></span style="font-size:xx-large"></h1>

Tohle:
<h1 style="font-size:xx-large; text-align: center; text-transform: uppercase;">Obec Skelné</h1>
Ale přímý styl bych nepoužil, to je jen příklad o něco lepšího kódu
Anonymní 2
Profil *
Anonymní
a co kdybych vám řekla že to dělala 12 holka??

No a co? Mě je 14. Nezáleží na věku, nýbrž na zkušenostech a době, po kterou se vjenuješ HTML, CSS, atp.
Anonymní
Profil *
Anonymní 2
tak to je dobrý podle toho co víš bych tě tipla tak na 20 minimálně
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0