Autor Zpráva
Had
Profil *
Zdravim....
Nevím jak si poradit se zobrazováním stránek...Mam vytvořené menu a vedle vloženy rámec kam se mi zobrazuji stránky. U rámu jsem zakázal posuvníky, proto musím kvůli dlouhému textu rám roztáhnout, ovšem když už je text kratší příliš velký rámec dělá stránky nepřehlednými...
Jak to mám udělat, aby se mi vždycky zobrazilo jenom tolik místa kolik je potřeba...ani to nemusí být pomocí rámu. Je to tak na všech větších stránkách. třeba basket.idnes.cz. vlevo je menu a text se zobrazi hned vedle, stránka se vždy prodlouží o tolik kolik je potřeba...to je to co potřebuji vědět....
Snad jsem se vyjádřil srotumitelně....díky za odpověd
Petra
Profil
Jestli chápu správně otázku, tak by bylo nejjednodušší rámcům nezadávat žádnou velikost, pak by byly jen tak velké, jak je potřeba. Samozřejmě se ale nesmí zakázat posuvníky.
Had
Profil *
U tzv. vloženého rámce se nějaká velikost zadat musí...a posuvníky jsem zakázal, protože už je mám na straně okna....
řesšit pomocí rámců není dobrá volba...Radši bych to udělal jinak, ale nevím jak...Chci hlavně ušetřit čas při načítání a tak chci menu a horní hlavicku mit stále totožnou a měnt jenom text, který se načte z odkazů....
ax123
Profil
co zkusit iframe? vice na jpw
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0