Autor Zpráva
Vojta
Profil *
Nevím, jak udělat to, aby se po kliknutí na určitý odkaz stránka, která na tom místě leží, otevřela v okně, které má určité rozměry a nemá panely nástrojů (prostě holé okno). Doteď jsem to řešil tak, že se otevřelo normální okno, ze kterého se udělal popup na mnou požadované okno a rodičovské okno se pak samo zavřelo. Ovšem to už nejde od IE7, který se neustále ptá, jestli chci rodičovské okno opravdu zavřít. Díky za rady.
Filips
Profil
target _blank
zkus
Bubák
Profil
Tvůj postup je jak škrábání levou rukou za pravým uchem, proč si okno neotevřeš rovnou na kliknutí na odkaz?

<a href="http://www.jakpsatweb.cz" onclick="return !window.open(this.href, '_blank', 'width=640,height=480,resizable,status,location,left=50,top=50');">pok us</a>

Parametry si uprav, ale v IE 7 se adresního a stavového řádku nezbavíš.
Syntaxe a další info: www.jakpsatweb.cz/javascript/window.open.html
Vojta
Profil *
Protože ten odkaz není na jiný stránce. Potřebuju, aby se mi tak ta stránka otevřela takhle přímo po zadání adresy (např.: www.mojedomena.cz/stranka.php
Vojta
Profil *
Předtím jsem se špatně vyjádřil, pardon, prostě musím mít ty parametry zakomponovaný přímo do tý otevíraný stránky, pokud to vůbec jde.
Bubák
Profil
prostě musím
A stránka, kterou neotevřel skript, zase musí mít potvrzeno, že "musí" být skriptem zavřena. Jde o bezpečnostní opatření, je v prohlížečích běžné už hodně dlouho:
http://www.jakpsatweb.cz/javascript/objekt-window-metody.html#close

Já se divím, že ti funguje popup, ten je defaultně bloklý v IE od doby SP2, a to nemluvím o FF a Opeře.

Pokud ti rozumím, na cizí stránce je odkaz na tvou stránku. A ty chceš, abys jako výsledek dostal holé okno. tak, jak si to představuješ, to nepůjde.
Vojta
Profil *
Ten popup mi funguje proto, ze mam na domenovym serveru v zasadach skupiny povolenej muj server na popup (cili popup blocker ma vyjimku). Abys mi rozumel, jde mi o to, ze tahle stranka je v podstate php skript, kterej saha do db na serveru a neco zobrazi a ta stranka se zobrazju v lokalni siti po prihlaseni uzivatele jako informacni okno, cili kdyz se nekdo prihlasi, tak se spusti sam ten odkaz na tu stranku, proto se to tezko resi.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0