Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Jak zjistit výše zmíněné ranky (JavaScriptem)?
DJ Miky
Profil
JavaScriptem asi těžko, PR, resp. TPR lze zjistit skriptem v PHP nebo rozšířením do FF. SRank zjistíte používáním Lištičky od Seznamu.
Anonymní
Profil *
DJ Miky

Myslel jsem to tak, aby se to zobrazilo přímo ve stránce.
Anonymní
Profil *
U GTPR to jde, u ostatních spíš ne. Ale nějak mi uniká k čemu je to dobré.
Jakub
Profil
U GTPR to jde, u ostatních spíš ne. Ale nějak mi uniká k čemu je to dobré. jsem psal já, omlouvám se za nepřihlášení.
Anonymní
Profil *
A co JyxoRank? Nebo rank od Morfea?
Mistr
Profil
Anonymní
Jak již psal kolega Jakub: běžného uživatele stránky tyto infomace vůbec nezajímají. Nic mu nedají, o nic nepřijde, pokud nebude znát PageRank dané stránky. Stejné to je i s validitou. Také návštěvník nebude večer líp usínat s pocitem, že navštívil nějaké validní stránky. Je mu to úplně jedno. A možná ho i ty ikonky trochu obtěžují (třeba odváděním pozornosti).
llook
Profil
GTPR lze javascriptem zjistit pokud vím jen ve starších Explorerech, ve kterých je umožněno používat XMLHttpRequest na cizí sajty.
Billdus
Profil *
Máte někdo zájem odkoupit zajeté portály jako www.nase-cesko.cz | www.divej.cz | www.czech-business.cz apod? info@moravsko.cz
Turbo
Profil *
Ahoj, nechápu, kdo a co dělá na Seznamu, ale prostou návštěvností se SEO nedocílí. Malý příklad, kamardá mě prosil o návštěvnost, tak proklikávám jednou za pár dnůjeho odkaz, který se objevuje na 34 stránce vyhledávání k příslušnému klíčovému slovu a po 1. dni klesl z pozice 1 na pozici 2, po dalším z pozice 2 na pozici 4 a další den, tj. dnes ho to dohledalo až na pozici 6. Vše na té 34 stránce. Ať mi prosím NIKDO netvrdí, že Seznamáci nedělají ban na tvrdo....
souki
Profil
Turbo
a) Proč oživuješ staré téma
b) Proč to píšeš do tématu, které s tím nesouvisí
c) Jak podle tebe vyhledávač pozná, že si navštívil stránku?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0