Autor Zpráva
starburst
Profil
na strance mam ke stazeni 7 Torrentů a kdyz na ne kliknu tak se 3 z nich normalne zacnou stahovat a zbytek se misto te stranky objevi vela stranka nejakych symbolu... nevite cim to muze byt???

link vam dam ale je to stranka přitelkyně tak se nelekněte:-) http://natalunka.wz.cz a je to na te hlavni strance skoro uplne dole...
nightfish
Profil
stáhnout přes pravé tlačítko a uložit jako nefunguje?
starburst
Profil
jo to funguje ale proc mi 3 fungujou normalne a zbytek ne? a pritom je to delany stejne:-(
Bubák
Profil
starburst
Já bych se podíval, ale:
1. jsem se leknul
2. barvoslepý nejsem, ale na čtení růžovofialkové na modrém pozadí jsem musel vynaložit značné úsilí. Přesto jsem torrenty nenašel.
3. Co používáš na torrenty?
starburst
Profil
no torenty mlada stahnula normalne z netu...ale ty torenty fungujou protoze sme to z nich stahovali... a nemusels cist zadny fialovy texty... je to primo na hlavni strance kdyz projedes celej ten megadlouhej text az skoro dolu tak tam to je... je to tesne nad komentarama
Joker
Profil
starburst
ad web: zdržím se hodnocení.

ad torrenty: ROFL, chápu to dobře, že jsou to torrenty na pirátské verze her? Docela odvaha, jak dlouho to tam už je? Se divím, že ten web ještě existuje, hoši z WZ nějak zaspali, asi... já se kdysi pokusil použít WZ na přenos pár MP3 do jiného počítače a web mi zrušili asi po dvaceti minutách od začátku uploadu, ani jsem to nestihl nahrát všechno :o) (a to jsem se ještě snažil! Samozřejmě ty soubory nebyly nikde linkované a jmenovaly se *.dat :-D )
Bubák
Profil
starburst
Já se samozřejmě předtím snažil na úvodní stránce najít slovo "torrent".
S Operou to šlo bez problémů, ale Firefox dělal přesně to, co popisuješ. Nevím, čím by to mohlo být.
starburst
Profil
to jako fakt? dyt to maji vsude po webu mraky tech torentu... to se teda jako nesmi to stahnout z jednoho blogu a dat to na druhej???
DJ Miky
Profil
starburst
Nenahrávat je na vlastní, ale linkovat na cizí blog IMHO není nelegální...
Joker
Profil
starburst
to se teda jako nesmi to stahnout z jednoho blogu a dat to na druhej???
ROFL, kašlete na torrent soubor, neuniklo Vám takhle trošičku, že je nelegální nabízet pirátské programy? :o))))

DJ Miky
IMHO ten web můžou smáznout tak jako tak. Z podmínek WebZdarma:
4. Je zakázáno:
publikovat jakýkoliv obsah, který je v rozporu se zákony ČR a mezinárodním právem, podporující rasovou či jinou nesnášenlivost, diskriminační, porušující autorská práva nebo poškozující dobré jméno provozovatele služby. Jedná se zejména o warez, erotický obsah a nelegální MP3.

...teď je jen otázka, jestli mažou i za odkazy na warez. Každopádně minimálně kdyby jim o tom přímo někdo napsal, ignorovat to nebudou. Ale v tomhle případě, kdy autor(ka) zjevně neví která bije by možná postupovali mírně, třeba týdenní ultimátum na odstranění obsahu nebo tak něco.
Bubák
Profil
Nevím přesně, jak se to jmenuje v Trestním zákoníku, ale jde o to, že nabádání k trestnému činu ke také trestné. Takže kdyŽ má někdo na stránce odkazy na warez stránky, torrenty ke stažení souborů, které jsou chráněné autorským právem, tak to už je IMHO činnost porušující zákony ČR.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0