Autor Zpráva
starburst
Profil
jaksi sem smazal komplet web co sem delal:-( jak se to da obnovit??? ja mam na netu starou verzi a uz tyden si hraju aby to bylo funkcni a vychytavam chyby a upravoval obr a vsechno a omylem sem to vsechno smazal... mam WUNDELETE ale nejak to nejde... nevite jak to mam obnovit???
Filips
Profil
Zkus napsat na hosting o zálohu. Zálohuje se to tam každý den tuším.
starburst
Profil
ale ne... na internetu mi to zustalo ale na disku sem to smazal... jako na netu mam starou verzi a komplet tu predelanou co sem jeste nestihl nahrat na net sem smazal
Bubák
Profil
starburst
Ty mažeš Shift + Delete, že to nemáš v koši? Já používám Restorante, potřeboval jsem to jen asi 2×, ale testoval jsem to pořádně ;-)
DJ Miky
Profil
starburst
Asi jedině zkusit to nějakým tím undeleterem...

BTW, nezůstalo to v Koši? ;-)
starburst
Profil
no ja mam nastaveny v kosi aby se to tam vubec nepresouvalo a rovnou se to mazalo...:-(
to BUBÁK:
ten program hned du vyzkouset
starburst
Profil
tak program fungoval ale stejne se nektery veci neobnovily...nektery obrazky se neobnovily vubec nektery dopulky...ale aspon neco sem zachranil...teda skoro vetsinu... tak diky moc!!!
peta
Profil *
starburst :))) Dobre ti tak, kdyz nemazes do kose :) Ja jeste obvykle delam zalohy po kazde vetsi akci. treba moje webka ma uz 33. vetsi zalohu a pak jeste delavam mensi zalohy.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0