Autor Zpráva
Jakub
Profil *
Iframe už mi leze krkem a snahy o jeho náhradu taky....copak neexistuje způsob jak na stránce vymezit pole kam se zobrazí cíl odkazu a zároveň to pole bude přizpůsobovat svoji výšku podle délky textu?
vždyť toho nechci moc....
Kaifman
Profil
koukni na tuhle diskuzi http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=3&topic=35 16
Leo
Profil
Co porad vsichni mate s tim cilem odkazy nekde ve strance? Co vam tak vadi na tom, ze se stranka po kliknuti na odkaz proste nacte cela? Jeden chce aby se mu po klinuti na odkaz zmenila tabulka, druhy obsah bunky tabulky, dalsi div, a vy jednim dechem pisete ze nechcete iframe ale defacto ho chcete... To je nejaka manie? Leo
Kaifman
Profil
LENOST
Leo
Profil
"LENOST"

Ja si to myslel - hlavni duvod proc lidi pouzivaji ramy je stejny :-) Leo
Jakub
Profil *
LEnost? možná...ale hlavní důvod je ale ten, že mi lidi furt píšou, že se jim stránka dlouho načítá...tak jim to chci trochu usnadnit...iframe jim šel rychleji, ale ja ho nemám rád...klidně bych to udělal tak jak říkáte, ale prostě se mi to nezdá
Hadžim
Profil
to Jakub:
Když máš design pomocí css, tak stačí, když dáš v zdrojovym kódu stránky div, kterej obsahuje vlastní text stránky jako první (nebo hodně ze začátku) a menu a hlavičku a kdovícoještě dáš až pod to. Prohlížeč nejdřív vykreslí data (divy vykresluje od shora dolů), takže uživatelé už si můžou číst a mezi tím se dokresluje menu, ... Takže nevadí, když se vždy stránka načítá celá.
Yuhů
Profil
Reaguji na původní dotaz:

> copak neexistuje způsob jak na stránce vymezit pole
> kam se zobrazí cíl odkazu
> a zároveň to pole bude přizpůsobovat svoji výšku podle délky textu?
> vždyť toho nechci moc....

nechceš toho moc, ale neexistuje. Už sedm let nad tím žasnu, že to neexistuje, ale fakt neexistuje.

Mrkni se prosím na stránku Skládání stránek z kousků
www.jakpsatweb.cz/include.html
snad ti pomůže najít alternativu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0