Autor Zpráva
starburst
Profil
jak to mam udelat? sem prihlasen a kdyz kliknu na tlacitko odhlasit tak bych chtel aby to vratilo na urcitou stranku a zaroven aby vyskocilo maly okenko ktery by melo v sobe text neco jako byl jste bezpečně odhlášen... protoze jsem v sekci jen po prihlaseni a kdyz dam odhlasit tak mi to napise hlasku byl jste odhlasen ale zustanu v te tajne sekci akorat ty odkazy uz mi nejedou(napise to nemate povolen pristup-coz je jasny...to je ucel odhlaseni ale chtel bych aby to zaroven hodilo zpatky na tu stranku pro verejnost... chapete??? diky
UR.
Profil *
javascriptem jinak to nejde a bylo by možná lepší než dělat nové okno tak vyhodit alrt, ale to záleží na vkusu, jinak než pomocí js to nejde
Hooonza
Profil *
No, snad by neměl být problém přeskočit tlačítkem na jinou stránku, ne?

<form action="odhlasit.php" method="GET">
<input type=submit name="logoff" value="Odhlásit"></form>

A pak na odhlasit.php napsat <script>alert('Byl jste odhlášen');</script> ?
starburst
Profil
a jak to tim JS mam udelat? tim alertem je to dobrej napad...
starburst
Profil
nemate aspon nekdo link na nejakej tut. kterej by to popisoval??? nebo aspon stranku kde by to bylo...poradte pls
starburst
Profil
jeste sem narazil na problem... po prihlaseni mi to na kazde strance na ktere mam Require na secure ve kterem je sesion jestli byl clovek prihlasen nebo ne tak se mi na kazde strance uplne nahore napise toto:

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at d:\program files\easyphp1-8\www\orlihnizdo.php:2) in d:\program files\easyphp1-8\www\secure.php on line 2

nevite jak to odstranit? cim to je?


ten php script sem stahl z nejake stranky uz hotovy
souki
Profil
mrkni se do sekce PHP do FAQ... řeší se to tu často
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0