Autor Zpráva
ondrej123
Profil *
Ahoj,

mám seznam pár prodejen v čr a v jejich detailu bych chtel zobrazit mapu s polohou prodejny. Dosud jsem vzdycky dal na web jen link s patricnym hledanym vyrazem na mapy.cz. Nyni bych ale chtel mapu zobrazovat primo na mych strankach. Jedna varianta je proste udelat printscreen mapy ze seznamu a dat ho na muj web. Ale je to legální?

Slysel jsem neco také o API, ale nevím, zda-li to teď seznam má a zda-li je to vubec to, co potrebuju. Klidně bych použil i mapu jiného serveru, ale nevím, kdo API umí.

Dík za rady
Ondrej
Anonymní
Profil *
Asi nejrychlejsi je zaregistrovat se pro pouziti Google maps api a pak si vytvorit xml soubor s prodejnama (navodu je plnej net) a to cely zobrazit bud jako celou stranku nebo jen jako jeji cast. Oboji s uspechem pouzivam na www.webcams.cz akorat tam si to xml generuju z databaze :)
Udelat printscreen se obavam moc legalni nebude.
ninja
Profil
Take pouzivam Google Maps API. Nevyhoda Google Maps je velmi spatne hledani v CR. Ceske servery zatim ale API nemaji. Atlas bude mit, ale az tak za pul roku.

Printscreen urcite udelat nemuzes. A koupit si podklady or ShoeCartu je dost mastny.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0