Autor Zpráva
majstersveta
Profil *
zdravím, ked mam vytvorene pismo programom MS Weft, tak ako zvacsim jeho velkost v stranke?
konkretne: mam nieco tym pismom napisane, a neda sa ten text zvacsit, nech tu velkost deklarujem ako chcem, nejde to

prosim pomozte
Glacier
Profil
aby to IE zvětšil tak musí být velikost v em nebo v procentech, nevim jestli ti to pomohlo. MS Weft neznám
Marty
Profil
Myslíš tím, že máš vytvořenej text, a i když dáš do css vlastnosti font-size cokoli, text bude pořád stejně veliký?
majstersveta
Profil *
presne Marty.

@font-face {
font-family: Viner Hand ITC;
font-style: normal;
font-weight: normal;
font-size: big;
src: url(VINERHA0.eot);
}

tuto srandu mam v css subore a potom


.special {font-family: Viner Hand ITC; color: green; font-size: 40px}

a nech napisem v triede special cokolvek, ma to tak 15 pixelov. skusal som to deklarovat priamo v stranke, nie cez css, ale ani to nepomohlo
Marty
Profil
Přečet jsem si tento článek, ale nenašel jsem tam nic o tom, že by takovéto písmo nemělo jít zvětšit. Zkus si to pročíst taky, jestli neděláš při tvorbě nějakou chybu. Ta bude asi nejspíš v nastavení MS Weftu.
majstersveta
Profil *
no, chyba bola mozno v tom, ze text tim pismom som mal v jednej tabulke, ktora mala jednu bunku a jeden riadok, a to som mal uzavrete v jedno div -e, v ktorom som mal nadefinovane to pismo. teraz som dal tu tabulku prec, a je to v poriadku, len mi nejde do hlavy, preco to v tej tabulke blblo
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0