Autor Zpráva
ppooler
Profil
Jakým způsobem udělat,aby se všechny hypertextové odkazy ze strany xy.html otevřely v novém okně ?
petris
Profil
V hlavičce <base target="_blank">
Viz tady
ppooler
Profil
Díky to je ono, (jinak téma se bohužel odesalo třikrát, - dal jsem jen dvakrát opakovat akci ,když se přerušilo spojení ,jak tomu u wifi často je ...
YUSHO
Profil *
zdravim, co si myslite to tagu: <base target="_blank" />? poznam jeho funkciu, jeho vyhodou je ze ak mate viacero odkazov, na ktorych potrebujete ukonkretny "target" da sa celkom usetrit na velkosti zdrojoveho kodu, ALE DOCITAL SOM SA ZE:

Internet explorer do verze 6 dovoluje nestandardní víceré použití tagu <base> v jedné stránce (uvnitř tagu <body>). Base uvedená v dokumentu později přehlušuje původní base. Když například máte na stránce oddíl odkazů, které potřebujete všechny otevírat do nového okna, hodíte před ně tag <base target="_blank">. Potom, má-li pokračovat stránka s normálními odkazy, stačí opět použít <base target="_self">. Celou tuto konstrukci nedoporučuji používat, protože je nestandardní (tedy nevypočitatelná), funguje jenom v Exploreru a v Exploreru 7 už fungovat nebude.

CI VIAC NAZOROV => TYM BUDEM RADSEJ... DAKUJEM
habendorf
Profil
CI VIAC NAZOROV

Názorů na co? Nějak nevidím otázku.
Bubák
Profil
ALE DOCITAL SOM SA ZE:
Poněkud rozvláčně je v textu naznačeno, že stačí jeden tag BASE. V textu není, že podle specifikace má být BASE v HEAD. Pokud vím, tak potom není s tagem BASE problém.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0