Autor Zpráva
Railbot
Profil
Zdravim. Moc se mi libi efekt, ktery je aplikovan na text v menu napriklad na techto strankach - http://www.schnio.iglu.cz/, jenze nevim jak toho docilit. Podle zdrojaku to vypada zrejme na PHP, ale nevyznam se v tom, takze to nevim jiste. Najde se tu nekdo ochotny poradit, jak podobneho efektu docilit nebo popripade hodi link na nejaky navod apod. Kazda rada dobra :) Budu moc rad. Predem diky!
Marty
Profil
Ne, je to dělaný přes javascript, takže pokud ho má někdo vypnutej, tak má smůlu. Základní myšlenka je taková, že když z odkazu odjedeš myší pryč, zapne se časovač, který postupně zesvětluje barvu textu. Návod na nic podobného jsem neviděl, asi by to chtělo prozkoumat ten jejich. :)
Glacier
Profil
to nebude PHP, to nemůže reagovat na kliknutí, podle kódu je to JavaScript, ale tak nepřehlednej že jsem to neměl sílu studovat.
nějakej kód možná bude na http://www.jaknaweb.com/scripty=javascript=menu.php podívej se.
Glacier
Profil
jo ty myslíš tohle, já to čet dost zběžně. tak na to kód na http://www.jaknaweb.com/scripty=javascript=menu.php asi nebude.
sorry že jsem psal to samý co už tu bylo, já si to neobnovil a neviděl jsem to.
habendorf
Profil
Tady si ho můžeš prohlídnout: http://www.schnio.iglu.cz/scripts/fader.js
Fred
Profil
Smazáno vysvětleno níže
Railbot
Profil
super, mockrat vsem diky za odpoved, specialne Fredovi za ty linky primo na ten script ;)
Schnio
Profil *
Bingo! Autor schnio je asi dost *****, pardon za ten výraz nechápu proč tam jako cpe svůj copyrigth, když ten script není evidentně jeho, no nic stáhni si to tady JSFX_LinkFader Demo JSFX_LinkFader.js a ten copyrigth si tam webmaster javascript-fx.com nepíše ze srandy, docela si toho člověka vážím, jeho scripty už tam leží
bratru dva roky a pořád perfektně fungují.


To proto ze je editnutej, ale mate pravdu pripisu tam ze original je z JSFX.
Fred
Profil
Schnio Takovou reakci bych nečekal, dobrá beru ten výraz ve hvězdičkách zpět. A mažu to, škoda že jste se nezaregistroval, mohl byste to smazat taky , když je to vyřešeno. Jestli můžu poprosit moderátora ať to smaže, když se k tomu Schnio tak otevřeně postavil. Díky
Schnio
Profil *
Tak me nenapadlo ze se nekdo bude stourat v kodu. ;) ...nz

Ja miniBB neznam takze nevim jak to tady funguje.
habendorf
Profil
Schnio: http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=registernew
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0