Autor Zpráva
Evula
Profil *
Mám rozdělanou stránku Sem vložit RS
a potřebovala bych tam vložit nějaký redakční systém,něco free, nemusí být složitý, odpovědi na článek, počet přečtení atd. Poradíte který a zhruba jak na to, tomu teda nerozumím?
Nechci narušit svůj vzhled a kód, půjde to?
Děkuji Evula
quinux
Profil
Evula
Půjde. Hodně lidí doporučuje rs2 nebo wordpress příp. textpattern. Všechny by měly být tvým požadavkům vyhovující takže si vyzkoušej, který ti nejvíce sedne a ten si vem.
peta
Profil
Evula
jenom bych te poopravil:
"Jde sem vložit redakční systém?"
stranky se vkladaji do redakcniho systemu nikoliv naopak
leda by to bylo minene, zda na tvem hostingu pojede a jaky redakcni system.
V tom pripade by byla odpoved:
http://fbi.cz/
kde vidis, ze to pouziva treba PHP+SQL a plati quinux,
jinak forum Redakcni systemy
quinux
Profil
peta
Příliš jsem nepochopil na co se ptáš a jestli je to vůbec na mne, ale na fbi.cz podpora php a mysql je takže v čem vidíš problém?
Evula
Profil *
quinux
peta
No a proto jsem chtěla radu, ale jsem pochopila mým rozoumkem, že to nejde udělat naopak??
quinux
Profil
Evula
No tak jako ne. Musíš si "nainstalovat" nějaký redakční systém a pak do něj ty své stránky implementovat. Pak, ale budou vypadat stejně jako nyní, jen už poběží na RS.
Evula
Profil *
quinux
tak to bude zábava, nechceš mně pomoci?
quinux
Profil
Evula
Jelikož jsi asi nikdy s žádným RS nepracovala tak bych ti doporučil ten rs2 jelikož je to český systém. Je tam návod a ukázky. Tak to zkoukni, pročti a pak se ptej jestli něčemu nerozumíš ;o)
Evula
Profil *
quinux
Dík, když tak se ozvu...
Evula
Profil *
quinux
Tak jsem nakonec našla jednoduchý RS
Bloxxy
je to nainstalované na web, změněné heslo, otvírá se to, je to funkční, no ale jak do toho vrazím můj vzhled to teda nevím
peta
Profil
Evula
funkce a moznosti bloxy
http://bloxxy.srubar.net/docs/cs/o-bloxxy-funkce.html
Vzhled řízený šablonami

Nevim ale, jak je tam resene CSS a pod. To bys mi musela dat funkcni CMS s pristupem admina na vyzkouseni a prohledani. (nebo bych si to musel nainstalovat)
PS. Z meho pohledu je ta literatura k tomu napsana nic moc, ani obrazky. Ale lepsi nez nic :)

quinux
ja jsem jenom chtel rici, ze v informacich o hostingu si prectu, co to podporuje a podle toho hledam CMS. Cili kdyby tam bylo ASP, tak hledam system v ASP nikoliv tve PHP. Ale protoze je tam PHP, tak jsem odkazal na tvou odpoved, ze to resi problem.
Hooonza
Profil *
Asi to bude piplačka.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0