Autor Zpráva
Dealer DK
Profil
wow, JavaScript a co dál... :D to už nevím.

Jsem ...

Ale k věci, tady toto je na 100% v JScriptu, samotní scripty jsem dostal ven ale jak to zkouším tak to zkouším Ne jde to.
kdo by mi moh stým to pomoct tak se rád nějak odvděčím.
Ja sám to chci ne na spodní ale na takové menší promitačku obrazku + textu.
Stačí mi fakt jen rozebrat tento kod aby šel a pak se v tom nějak rozeberu,
zeptát se hlavních programatoru W.o.W mi nepřipadá nejchytřejší a asi mi any neporady :D .


Ten script je tady.
!! Je to ten box který se mění po kliknutý " Previous -- Next", asi by bylo nejjednodušeji ve Flashy ale toto mi připada mnohem zábavnější a pokročilejší, a ještě to bude i vhodné pro vyhledavaše :))
Peca
Profil
Pro vyhledávače to vhodné nebude. Ty javascript neumí.
nightfish
Profil
další můj offtopic, co si zaslouží smazat

tady je jednoznačně vidět, co způsobuje nadměrné hraní počítačových her...
Dealer DK
Profil
další můj offtopic, co si zaslouží smazat
tady je jednoznačně vidět, co způsobuje nadměrné hraní počítačových her...


To nemá žádnou souvislost s hraním = zábava. Jen to že to je stránka hry kterou jsem Hráll...

A nechci ponikom tuto hru naklonovat s logem " Levně a Rychle ", ale jenom pomoct rozebrat ten Box v JS.
Abych to použíl pro své potřeby " Levně a Rychle " :-))

To byla pointa to na začatku že někdo rád Akční hry a ja rad si hraju s kody z web stránek pro stránky :))
nightfish
Profil
Dealer DK
myslel jsem to trochu jinak - spíš mě šlo o vztah nadměrného hraní počítačových her a neschopnosti korektně používat český jazyk (popřípadě v tomto směru alespoň vyvinout nějakou snahu) - proto adept na smazání, protože jazykozpytné debaty zde nejsou velmi oblíbeny
Peca
Profil
Dealer DK
Jestli to chceš mít přísupné pro vyhledávače, navrhoval bych to udělat pomocí divů. Jako by je všechny zobrazit na jedné stránce a pomocí JS přepínat jejich viditelnost + nějaký ten efekt na přechod.
Dealer DK
Profil
přepínat jejich viditelnost + nějaký ten efekt na přechod

Pravě toto potřebuji. Ale s nějakým návodem a když tak náhledem. :)) prosím
Peca
Profil
Mrkni se do toho bestiary-script.js. Úplně na konci je kód, na změnu umístění toho divu. Zapne se tam nějak časování a pak už je to jenom jednoduchá trigonometrie :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0