Autor Zpráva
Inka
Profil *
Tak se už druhý den mořím s prográmkem Easy Blog. Když už by to tedy dle mého mělo fungovat, tak to nechce generovat příspěvek - poslat ho tam kam patří, tedy na server.

já už nevím, co dělám špatně. fakt ne.

Myslím, že chyba je někde v samotném začátku mého pokusu - totiz v tom, ze nevim, jestli staci mit jen zalozeny ucet (napr. inka.kvalitne.cz) a zbytek udela Easy Blog sam. Anebo na tom uctu musim mit i nahrany nejaky soubor (a jaky?) do kterého se budou příspěvky posilat?

Ja to fakticky nechapu. A to si nemyslim, ze bych byla uplny *****. Poradte mi prosim nekdo.

Podle návodu na stránkách Easy Blogu to nechápu. Resp. jsem udelala vse, co je tam napsané no a stejne to nefunguje, takze tam me ani nezkousejte okazovat. Díky.
Inka
Profil *
To je hustý, ono mi to ještě vyhvězdičkuje nadávku. No tak to už je na mě moc :o)
Anonymní
Profil *
V každé instalaci je instalační manuál, stačí číst.
**zbytek neudela Easy Blog sam
Kráťa
Profil
Inka
dejme tomu, že to chceš mít na tom inka.kvalitne.cz. Založ si tam ty adresáře a nastav si to ftp. Já se s tím také vyblbnul děsně. Mám to celé ještě v adresáři obcasnik a to ftp mám nastaveno takto:

adresa: ftp.srandovnik.wz.cz
vzdálená složka: /obcasnik/
vzdálená DATA složka: obcasnik/data/
vzdálená CONF složka: obcasnik/conf/

Děsně mě potrápilo to lomítko, které jsem psal za tu adresu a před tu vzdálenou složku nee.
DK
Profil *
ozvi se - DK-Studio.Net - můžu vytvořit i šablonky
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0