Autor Zpráva
Terka
Profil *
Tak to už jsem zase já a chtěla bych se zeptat jestli se musí platit domena???A jak vytvořit počítadlo???A předem děkuji za odpovědi :-)
Terka
Profil *
A PROSÍM VÁS A JEŠTĚ JAK MÁM UDĚLAT CHAT A DISKUZNÍ FORUM???JÁ JSEM NAPROSTO NESKUŠENÁ TAKŽE MI TO MSÍTE VYSVĚTLIT NĚJÁK ABYCH TO POCHOPILA!!!!!!!!!!!!!
SuE
Profil
doména typu neco.cz nebo cosi.com, cosi.net se platit musí. Pak je ještě otázka, kam s ní. Některé free hostingy tohle vyžadují (pipni.cz) jiné ne (webzdarma)
Ty cizí koncovky (.net. .com .org) jsou levnější než české, stojí asi 300 za rok, ale mám dojem, že i česká zlevní od příštího roku.

Jestli neprogramuješ, použij počitadlo třeba z toplist.cz (tam se zaregistruješ, dáš tam adresu svých stránek a ono to vygeneruje kod, který pak zkopíruješ a pleskneš na stránku
SuE
Profil
chat může být problém na free hostingu - vetšinou je tam zakázáno chat instalovat. (např již zmiňované pipni) . V tom případě doporučuju zaregistrovat se na blueboard.cz a tam si nechat vegenerovat chat pro tvé stránky. Je to trochu pomalé , nic moc komfortní , ale jede to na jejich serveru, takže ty nemáš žádný problém s udržbou.

S tím forem to bude horší. Plnohodnotné forum, jako je třeba tohle nebo klasické phpbb vyžadují přece jen nějaké znalosti při instalaci . Začni třeba s guestbookem a až bude návštěvnost tvých stránek vyšší a budeš vidět, že to forum je potřeba, pustíš se do toho, to už taky budeš vědět zas o kousek víc o tom, jak na to.
Zase pro začátečníka bych doporučila guestbook od blueboard.cz - stejně jako u chat, stačí se zaregistrovat na nechat si vygenerovat návštěvní knihu a na stránky jen přidat odkaz na ni.
DoubleThink
Profil *
A PROSÍM VÁS A JEŠTĚ JAK MÁM UDĚLAT CHAT A DISKUZNÍ FORUM...

Co tady na nás hulákáš?
llook
Profil
MSÍTE VYSVĚTLIT
Nemusíme vůbec nic.
Yuhů
Profil
DoubleThinku, Terka je nezkušená, takže jí hulákání velkými písmeny promineme.

Za doménu se musí platit.

* Buďto můžeš zaplatit tak zvanému registrátorovi, který po tobě ale bude chtít spoustu složitých údajů a taky adresu tvého DNS serveru.
* Nebo můžeš zaplatit nějakému Poskytovateli hostingu (hledej hosting nebo webhosting). Zároveň mu zaplatíš i za hosting, to znamená za provoz. Dohromady tě to i s doménou vyjde asi tak na tisícovku ročně, plus mínus.

Jestliže nechceš platit nic, založ si doménu třetí úrovně na freehostingu (třeba. terka.něco.cz, kde to něco je adresa freewebu). Hledej "hosting zdarma". Ale ta adresa může být ošklivá a nepřevoditelná.

Na ostatní tvoje dotazy se zaregistruj na www.blueboard.cz a pokus se prostudovat, co ti zdarma nabízejí.
Terka
Profil *
Moc dík ,
Mám už aji knihu návštěv a moje stránky jsou
www.kni-york.cz
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0