Autor Zpráva
mestolipnik
Profil
Obracím se na všechny ochotné lidičky s prosbou, jestli byste mi mohli pomoct vyřešit problém, jak ukotvit rozevírací menu k určitému objektu.
Abyste věděli, co konkrétně potřebuji, uvádím zde odkaz na zatím zkušební adresu: http://www.lipniknadbecvou.eu/penzion/vylety.htm

Potřebuji pomoct konkrétně s tímto: když najedete myší nad tlačítko "Výlety" (v menu po levé straně), tak by vám mělo vyskočit rozevírací okno s podnabídkou dalšího menu, kde by měly být postupně další menu nabídky. Ŕešil jsem to pomocí javascriptu. Mám ale problém s tím, jak toto rozevírací menu ukotvit, aby při jakémkoliv rozlišení obrazovky prostě to rozevírací menu bylo jakoby "přilepené" k tomu hlavnímu tlačítku v menu "Výlety". Na výšku jsem to snad celkem dobře napozicoval, ale bohužel si nevím rady, jak to napozicovat na šířku - zatím se mi rozevírací nabídka pokaždé zobrazí jinde - stačí třeba minimalizovat okno, nebo vypnout nebo zapnout položku oblíbené, a už je nabídka zase někde jinde.

Dokážete mi někdo poradit, jak ukotvit tuto rozevírací nabídku např. k tomu tlačítku "Výlety"? Předem moc děkuji za radu.
Vít Dlouhý
Profil
http://www.alistapart.com/d/horizdropdowns/horizontal.htm
mestolipnik
Profil
No dík za odkaz ale po pravdě moc mi to nepomohlo. Já jsem napozicoval pozici shora přímo v javascriptu, ale jak říkám, pozicovat umístění zleva ve skriptu se mi nepovedlo. Můžete někdo polopatě poradit?
Vít Dlouhý
Profil
mestolipnik: Vezmi ten kód co jsem poslal, nastyluj si ho dle potřeby a bude to fungovat. To co máš na webu mi nefunguje ve Firefoxu ani Opeře, navíc ten JavaScript je IMHO příšerně složitý.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0