Autor Zpráva
alfik
Profil *
zdravim,
nemam temer zadny zkusenosti s tvorbou webovych stranek, umim tak akorat jednoduchy html...
rad bych mel internetovej obchod pro svoje produkty (fotky, zvuky a dalsi podobny datovy veci).
potreboval bych aby na tech strankach bylo mozny modely stahnout a samozrejme potrebuju nejakej zpusob jak ziskam penize (napr. pres paypal, platebni karty atd...)
ma cenu abych se to ucil abych si takovy stranky moh udelat a nebo je lepsi sehnat nekoho kdo mi je udela.
nebudou to uplne jednoduchy stranky, chci tam mit dost veci, rad bych nejakou administraci pro snadny pridavani dalsich produktu, dost kategorii atd...).
problem je, ze sem jeste student a nemam moc penez abych si moh dovolit nekoho zaplatit kdo mi takovy stranky udela.
poradite mi tu nekdo co s tim? pokud to bude moc slozity tak se na to vykaslu... ani nevim jestli mi to vubec neco vydela, ale chtel bych to zkusit :)
alfik
Profil *
jo jeste me napada- nesel by nekde primo treba takovej obchod stahnout a jenom nainstalovat?
BaTeCzKo
Profil
Zadarmo ti to nikdo neudělá. Navíc o úspěšnosti v prodeji produktů typu fotky, zvuky a dalsi podobny datovy veci bych asi hodne pochyboval.
peta
Profil
alfik
forum Redakcni systemy, nainstalujes a mas. Jen nesmis odstranovat odkazy na domovskou stranku systemu, protoze bys porusil licenci autora.
Hledas system typu e-shop, jen k tomu pridej ten popis, mozna se ti tam nekdo ozve.

http://www.volny.cz/peter.mlich/www.htm#msub14
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0