Autor Zpráva
rd
Profil *
Zdravím,
používám na točení banneů phpAds ale prijde mi ze hodne zatezuje server a je neohrabany v nekterych vecech. Nemate zkusenosti s nejakym kvalitnim systemem na podobne bazi?
Wan-To
Profil *
Někdy bývá nejlepší systém Udělej si sám ;-)
Meldo
Profil
wan-To: no to je fakt mudre :-<
Fred
Profil
Nedávno jsem taky hledal, lae nakonec jsem to nepotřeboval, nejlepší se mi zdálo Marigoldovo řešení zkus mu napsat :-)
roberta
Profil
kvalitny banerovy system ti zadarmo nikto neda...
pred nedavnom som jeden robil (neviem, ci je kvalitny).
ma administratorske prostredie na uploadovanie, mazanie, urcovanie priority zobrazenia, datum/cas zobrazovania, statistiky (poctu zobrazeni, poctu kliknuti, v akom prehliadaci sa zobrazil, v akom operacnom systeme, ...), atd... tieto veci sa ukladali do databazy
no a na konktretnej stranke sa nahodne, podla priority zobrazenia vybral z databazy spravny baner (este zalezalo na tom, ci klient ma FLASH plugin, ak nie, tak sa mu zobrazil pohyblivy gif) a do databazy sa zapisali statistiky...
takze vidis, ze to nie je az take jednoduche urobit "kvalitny" banerovy system, ale aspon som ti naznacil jedno riesenie...
rd
Profil *
2roberta: phpAdsNew vetsinu tohoto a dalsi veci navic nabizi, bohuzel jeho nevyhoda je znacna zatez systemu jinak jsem naprosto spokojeny a to mame denne 3000 UIP...
Anonymní
Profil *
Co zkusit něco jako adjugler?
RD
Profil *
tak kdyby nekdo nevedel mrknete sem

http://search.able2know.com/Web_Development/Scripts/PHP/Ad_Management/
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0