Autor Zpráva
Dubsky
Profil *
Mám velký problém vytvořil jsem si formulář na svých stránkách přeposílaný skriptem přez servr ze začátku to fungovalo dobře nyní nedělám nic jiného než mažu spam. Dlužno dodat, že E-mailovou adresu jsem nikde na webu nezveřejnil a boti si tudíž musely adresu přečíst přímo ze skriptu pro přeposílání přez servr s kódového
zápisu stránek. Je nějaká možnost jak tomu bránit - třeba aby na adresu nešlo odeslat nic krom dat potvrzených zapsáním nějakého proměnlivého pro boty nečitelného kódu ? Věděl bhy někdo jak se bránit spamu na formuláři ?
Anonymní
Profil *
přidej tam pole buď opiš něco z obrázku nebo tam dej třeba příklad 1+2 a výsledek vyhodnoť normálně při odesílání
Bubák
Profil
Jsou i podstatně méně otravné metody. Tady je taky jedna, která tě bude jez zanedbatelně otravovat při vypnutém JS.
http://suplik.petnik.cz/komentare.php?cl=628 - Funkční javascriptová bariéra na komentářový spam
fajzen
Profil *
mozno poviem (napisem) blbost, ale boti, ktori rozposielaju spam, nevyuzivaju tvoj formular na posielanie, ale maju na to vlastny nastroj... z tvojich stranok ziskali len adresu... takze aj ked ochranis formular, nepomoze to, ci nie?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0