Autor Zpráva
Jackoss
Jak udělat login script, všude se mluví o tom, ale nikde nejsou příklady. udělejte mi třeba ten script , jména si vymylsete a hesla taky. (ppř. i soubory)

Předem dikes
fajzen
Profil *
len vies, su na to mnohe sposoby... bud to moze byt len cez premennu v adrese- nebezpecne, alebo sessions alebo cookies, alebo aj len cez databazu podla casu poslednej aktivity, alebo aj kombinaciou sposobou...
ja pouzivam sessions:
1. vytvoris si formular s cielom na logovaci subor (login.php)
2. logovaci subor- nacita data z databazy, porovna so zadanymi hodnotami a podla toho ta bud vrati naspat (zle hodnoty) alebo vytvori session s nejakou prenmennou, napr. $_SESSION["online"]= true; a hodi ta to na dalsiu stranku
3. v kazdej stranke kam maju pristup len zalogovani, musis na zaciatok napisat (vlozit subor) asi ako:
if (!isset($_SESSION["online"]))
header ("Location: index.php");

(index.php je stranka, kde je formular)
Casero
www.linuxsoft.cz/php zkus si udělat ten projekt (hudební skupina)
Jackoss
Dík, ale nemohli byste napsat ten script celý sem? protože já se učím, a neumim ještě tak psát php,html apd.
Dejte třeba jméno1: pepik heslo1: ahoj, jmeno2: hozna heslo2: blablabla

Ale jinak dikes
Anonymní
Profil *
ja to taky neumim ale učim se pdle toho že sem si stáh phpbb a z toho kopíruju různý věci a předělávám a vytvářim... :)
player
ak udělat login script, všude se mluví o tom, ale nikde nejsou příklady

Koukni se sem.
Jackoss
Jo, ale nemohli byste jsem poslat ten script - napsat- s těma přikladama, fakt by mi to hodně pomohlo
tvurce WP
Profil *
no me by to taky zajimalo-dejte sem prosim cele prikazy
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0